Zaujímavosti

Hrbíte sa a bolí vás chrbát? Revolučná pomôcka vás raz a navždy vylieči

IMG1222.jpg

Ľudia sa hrbia v dôsledku stresu a rýchlosti dnešnej doby.

V dnešnej dobe ľudia na seba nemajú toľko času, zanedbávajú svoje zdravie a telo. Veľa sa hrbia, majú sedavé zamestnanie, bolí ich chrbát a krk. Proti tomu sa však dá bojovať. Na zlavy.markiza.sk môžete úžasnú pomôcku Vystri sa vyhrať . Keď nebudete mať šťastie, objednajte si ju. O tom, ako proti bolesti bojovať a z čoho vzniká sme sa rozprávali s Claudiou Krekáň.

Veľa ľudí sa hrbí. Prečo je to tak?

Ľudia sa hrbia v dôsledku stresu a rýchlosti dnešnej doby. Nemajú na seba čas a neuvedomujú si dôsledok stresu na svoj zovňajšok.

Čo všetko spôsobuje zlé držanie tela?

Vplyv stresu, strachu s neúspechu- školy, skúšky, nedostatok čohokoľvek, čo chceme, hlavne nedostatok peňazí, čo vedie k nespokojnosti, práca- šéf alebo negatívny nadriadený. To všetko podvedome vplýva na náš organizmus a tak sa adekvátne odráža na našom fyzickom tele a chybnom držaní tela.


Ďalej sú to poúrazové stavy, havárie, no a v neposlednom rade genetika, ktorá nepustí, ale i tu môže pomôcť chirurgická liečba. Chybné držanie tela začína v útlom veku včasným a nesprávnym zaťažovaním chrbtice, kedy sa mnohé mamičky pretekajú ako skoro ich dieťa začne chodiť, pritom si neuvedomujú negatívny vplyv na vývoj svojho dieťatka a jeho chrbtice. Všetko potrebuje prirodzený čas na svoj vývoj. Aj chrbtica.

To nás učila na Lekárskej fakulte UK fantastická lekárka fyzioterapie MUDr. Agnerová. Vtedy na jej prednáškach som si začala uvedomovať, aký veľký vplyv má nevedomosť rodičov na človeka a vývoj dieťaťa.

Preto najdôležitejšou súčasťou zachovania si zdravia je prevencia a včasná diagnostika. Ak je potrebne, neskôr liečba.

Aké metódy a pomôcky na to pomáhajú?

Ideálnou kombináciou prevencie a trvalého efektu je posilnenie svalového korzetu, chrbtové a brušné svalstvo a mechanická podpora v podobe kompenzačnej pomôcky- Vystri sa! Trvalé bolesti chrbta a krížov sa touto cestou dajú vyliečiť.


Dajú sa trvalé bolesti chrbta a krížov reálne vyliečiť?

Ako prevenciu proti chybnému držaniu tela naša spol. Musculus a.s. uviedla na trh pomôcku proti chybnému držaniu tela a bolesti chrbta. Môžete ju nájsť pod názvom Vystri sa.

Je to kompenzačná pomôcka slúžiaca ako pomoc pri chybnom držaní tela, pôsobí komplexne na celú chrbticu a držanie, stimuluje a posilňuje medzilopatkové svalstvo a brušné svalstvo. Tiež pôsobí proti bolesti, má prirodzený analgetický účinok, tlmí bolesť tým, že dostane celé telo do fyziologickej polohy vzpriamenej a tak spôsobí okamžitú úľavu od bolesti bez použitia liekov- analgetík je vhodná aj po úrazoch.

Vhodná je pre všetky vekové kategórie od 3-4 rokov. Rôzne konfekčné veľkosti, stačí vedieť svoje číslo. Sú od: XXS po XXL. Môžete ju nosiť všade, vhodná je pod oblečenie do kancelárie, auta, školy, na prechádzky i doma.


Kde vás nájdu ľudia s týmito problémami?

Na stránkach www.vystri sa.sk , potom napríklad Lekáreň Dunajská v Bratislave a iných.

Prevádzka Musculus a.s.
Pribinova 25 budova J&T /Tower 115/tel.c.0949 832 542
Po -pia: 9.00-21.00

BRATISLAVA/A.Leitmannova

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.