Zaujímavosti

Pre niektorých vyzerá ako špinavá. Ona je na to hrdá

profimedia-0255824291.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Celý život znášala urážky. Toto dievča si však zaslúži obdiv, nie posmešky.

Tínedžerka celý život znášala posmešky a urážky od rovesníkov. Pre svoj nezvyčajný vzhľad si zakrývala telo aj tvár. Teraz však pochopila, že jej materské znamienka ju robia inou, výnimočnou a nie škaredou. Je hrdá na to, ako vyzerá. Preto si zaslúži obdiv, nie posmešky.

Ciera Swaringen (19) zo Severnej Karolíny sa narodila s nezvyčajným kožným ochorením - melanocytárny névus. Táto choroba postihne jedného z 500-tisíc ľudí. Veľké znamienka jej pokrývajú viac ako tretinu povrchu tela.

„Samozrejme, že sa mi posmievali najmä chalani. Tí, ktorí sa mi páčili, by sa na mňa nikdy normálne nepozreli. Kričali po mne, že som špinavá a mám sa umyť. Áno som iná. Teraz však viem, že ide o vnútornú krásu. Nemusím byť dokonalá modelka na to, aby som bola pekný človek," povedala pre denník DailyMail.

Zdroj: Profimedia.sk

Cieru celý život podporovala rodina. Vyrastala v malom meste, kde každý vedel, že za svoj vzhľad nemôže. Práve vďaka blízkym získala sebavedomie. Dievča sa dnes neskrýva pred svetom a nosí krátke nohavice, sukne a aj plavky.

„Na sociálnej sieti som našla ľudí, ktorí majú rovnaké ochorenie. Nie som na tomto svete sama," dodala Ciera. Mali by sme si uvedomiť, že ľudí nikdy netreba súdiť podľa vzhľadu.

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Instagram
 

USA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti