Zaujímavosti

Inzerát Slováka baví internet. Ponúka geniálnu mačku

11886176_1189945241030904_5299396106855040952_o.jpg
Zdroj: TV Markíza

Každý, kto si prečítal tento inzerát, sa zaručene dobre pobavil. Aj Slováci vedia byť viac než kreatívni.

Aj Slováci vedia byť viac než kreatívni. Majiteľ mačiatka ho chcel evidentne silou mocou dostať do dobrých rúk, preto ho vykreslil v tom najlepšom svetle. Každý, kto si prečítal tento inzerát, sa zaručene dobre pobavil. Veď nie každý deň si môžete osvojiť mačiatko, ktoré ovláda základy programovania.

„Darujeme mačacieho (skoro) génia. Mačiatko ovláda základy programovania: HTML, CSS, Javascript. Je ideálne k programátorovi (môže vypomôcť, keď sa nebude stíhať s termínmi) alebo do programátorskej rodiny. Je to kocúrica stará asi tri týždne. Počúva na meno "Mačiatkopoďsem"," píše sa v inzeráte.

Autor inzerátu uviedol aj dôvod darovania. „Nevieme ho naučiť PHP. Rozhodli sme sa, že najlepšie ho bude darovať. Vôbec nám nejde do hlavy, kde sa vo výchove stala chyba. A teraz vážne: Skutočne to mačiatko darujeme do dobrých rúk. Nemusí to byť programátor. Stačí, aby sa o ňu jej nový majiteľ postaral," zverejnil inzerát aj portál dnes24.sk.

Majiteľ mačiatka mu vytvoril aj profil na Facebooku. Tam pridáva nové snímky a sľubuje aj videá. Hádam vďaka takému originálnemu inzerátu, dostane mačka skutočne dobrý domov.

Mačiatko si číta rannú poštu (a potom, že prečo mám tak doškrabanú tú obrazovku). #maciatkopodsem

Posted by Kocúrica programátorka on  13. srpen 2015

BANSKÁ BYSTRICA/zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.