Zaujímavosti

Priebeh rozchodu dvojice v lietadle ukázala na internete. Teraz jej nadávajú

rozchod uvod.jpg

Kellyina radosť z divadielka v lietadle, ktorú zverejňovala na internete, sa však s pochopením nestretla.

Žena s menom Kelly Keegs sa zrejme počas letu y Raleigh v Severnej Karolíne, veľmi nudila. Zamerala sa tak na dvojicu, ktorá sedela neďaleko nej. Tá sa práve rozchádzala a Kelly sa rozhodla, že si to nenechá len pre seba. Priebeh ich rozhovoru zverejňovala na Twitteri s hashtagom #PlaneBreakup. Ako prvú zverejnila informáciu: "Ten chlap v lietadle sa práve rozišiel s priateľkou a ona plače."

Nasledovala informácia: "Povedal jej, že nemôže byť pri nej. Keby to bolo možné, tak si vymení miesto. A či je pre ňu táto informácia skutočne novinkou." Na to mu jeho už expriateľka vyčítala, či bolo skutočne potrebné, aby to riešil takto v lietadle. A že sa snažila byť preňho tou najlepšou, ale on ju nenechal.

Po hádke a rozchode sa však dvojica nečakane pobozkala, akoby sa nič nedialo. Po tom všetkom Kelly napísala, že to bol jej najlepší meškajúci let, aký kedy zažila.

Kellyina radosť z divadielka v lietadle, ktorú zverejňovala na internete, sa však s pochopením nestretla. Mnohí užívatelia jej vyčítali, že dvojicu ponížila a nebolo to od nej pekné. "Dúfam, že jedného dňa sa ocitnete v podobnej situácii a celá vaša bolesť a plač budú všetkým na smiech," napísala jej jedna z diskutujúcich.


Celý priebeh rozchodu a udobrovania, ako ho zverejnila Kelly. Sledujte odspodu navrch:

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.