Zaujímavosti

Zázračné dievča. Nedávali jej nádej, pozrite ako vyzerá dnes

zazracne dieta.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Mollie Perrin bola tak malá, že sa jej dala obrúčka prevliecť cez celú ruku.

Dievčatko sa narodilo v 27. týždni tehotenstva. Lekári rodičom odporúčali, aby si nerobili veľké nádeje. Snažili sa ich pripraviť na to najhoršie. Napriek zlým prognózam je dnes všetko inak. Rodičia si dcérku Mollie budú môcť konečne zobrať domov.

Dojemné fotografie prvého kontaktu otca s dcérou obleteli svet. Mollie Perrin bola tak malá, že sa jej dala obrúčka prevliecť cez celú ruku. Na svet prišla 27. apríla a lekári jej mame pred pôrodom diagnostikovali poruchu placenty. Mollie nedostávala v maternici dostatočnú výživu, preto nemohla rásť. Jej mama bola pod prísnym dohľadom lekárov a dva týždne pred cisárskym rezom strávila v nemocnici.

Zdroj: Profimedia.sk

Po narodení dcérky sa rodiča Stephanie (34) a James (38) z východného Yorkshire pripravovali na to najhoršie. Dievčatko sa narodilo presne o 13 týždňov skôr a malo len 480 gramov. Lekári jej od začiatku venovali príkladnú starostlivosť, no prognóza bola zlá. Mollie však lekárom ukázala, ako veľmi chce zostať na tomto svete.

Teraz váži 2 550 gramov a jej rodičia si ju môžu v pokoji popestovať v náručí a dokonca si ju o pár týždňov odvezú domov. „Nemôžem tomu uveriť, že si ju berieme domov. Tá radosť je neopísateľná. Konečne budeme kompletná rodina. Toto je dôkaz, že zázraky sa dejú. Stačí pevne dúfať a veriť," povedal otec James pre denník DailyMail.

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk

YORKSHIRE/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.