Zaujímavosti

Moderátorovi naservíroval veveričku. Našiel ju mŕtvu na ceste

skákajúca veverička
Veverička Zdroj: Shutterstock.com

Moderátorovi veverička chutila. Už počas varenia pôsobil nedočkavo.

Odborník na životné prostredie rozprúdil v Británii poriadny rozruch. V nočnej televíznej šou naporcioval a uvaril veveričku. Našiel ju na ceste a ešte bola teplá. George Monbiot nakrájal veveričku nožom a niektoré jej časti oddelil sekerou. Zvyšok potom marinoval v citrónovej šťave. Píše britský Mirror.

Delikatesu potom naservíroval moderátorovi Jamesovi O´Brienovi. Išlo o reakciu na nešťastný rozhovor v novinách, kde sa Monbiot vyjadril, že si už v minulosti uvaril veveričku, ktorú našiel mŕtvu na ceste.

„Milióny veveričiek, zajacov, holubov, ale aj jeleňov zomrie každý rok na cestách. Väčšina z nich skončí na skládke," hovorí odborník na životné prostredie. „Nie je to veľmi pekné, ale pekná nie je ani produkcia mäsa," dodáva.

Moderátorovi chutilo

Moderátor pôsobil nedočkavo. Ako keby sa tešil, až veveričku ochutná. „Naozaj perfektné jedlo," reagoval potom, ako prvý raz prehltol. Netradičný kuchár Monbiot sa vyjadril, že je to „obyčajná tučná veverička" a že by zjedol akékoľvek zviera tesne po zrážke okrem psov a mačiek, pretože „by to asi nahnevalo majiteľov."

LONDÝN/MIRROR.co.uk, pt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.