Zaujímavosti

Ušetrite si čas aj náklady na drahé kurzy. Učte sa v pohodlí domova

7191_1bri.jpg

Angličtina pre každého!

Vďaka online jazykovému kurzu angličtiny v Cambridge Academy sa budete môcť naučiť všetko potrebné z pohodlia vášho domova vlastným tempom a podľa vlastnej chuti. Vzdelávajte sa so zlavy.markiza.sk. Každá úroveň trvá 6 mesiacov.

Stále viac a viac ľudí si volí jazykový kurz cez internet. V súčasnosti je nedostatok času jeden z hlavných dôvodov, prečo ľudia prestanú chodiť na angličtinu. Ak však budete využívať on-line platformu Cambridge Academy, nemusíte sa trápiť, či sa na kurze objavíte včas a ani sa nebudete musieť ničoho vzdať, ako tomu často býva, ak sa rozhodnete pre štandardný jazykový kurz.


Iba vy sami sa rozhodnete, či sa máte chuť učiť a kedy, aby vám vyučovanie nenarušilo žiadnu z vašich aktivít. Domáca výučba nie je iba pohodlnou, ale aj výhodnejšou alternatívou. V klasickej škole musíte zaplatiť za miestnosť. K tomu sa pridávajú náklady na cestovné a učebný materiál. V prípade jazykového kurzu on-line vám tieto náklady nevzniknú, a preto sa kurz aj viac oplatí. Zaplatíte iba za kvalitu.

Inteligentnejšia výučbová metóda: výučbová platforma Cambridge Academy ponúka individuálny výučbový systém, ktorý sa prispôsobí vašej jazykovej úrovni a poskytne vám učebné materiály, ktoré sa prispôsobia vašim potrebám a schopnostiam. Okrem toho vám tento prepracovaný systém umožní zopakovať si tie časti výučby, ktoré vám spôsobovali najväčšie ťažkosti.

A práve toto sú dôvody, vďaka ktorým sa jazyková výučba on-line vyrovná prednostiam klasickej jazykovej školy a v mnohých oblastiach ju dokonca prevýši. Cieľom jazykových kurzov je dosiahnutie konkrétnych študijných výsledkov, ktoré budete vedieť spätne aj dokázať. Budete vedieť hovoriť aj písať po anglicky a navyše sa stanete držiteľom jazykového certifikátu Cambridge Academy.

Dosiahnutie tohto cieľa garantuje náš podrobný výukový program, ktorý sa skladá z nasledujúcich prvkov:

  1. Detailný výukový program
  2. Urobte si vstupný test, vďaka ktorému vám pripravíme jazykový kurz na vašej úrovni.
  3. Ako ďalší bod sa dozviete viac o vašich študijných materiáloch a približnom čase, do kedy musíte zložiť záverečnú skúšku
  4. Interaktívny a multimediálny jazykový kurz
  5. Naučte sa anglicky využívaním interaktívnej študijnej platformy
  6. Získajte certifikát


Urobte záverečnú skúšku a získajte renomovaný certifikát od Cambridge Academy, ktorý potvrdí vašu znalosť anglického jazyka na danej jazykovej úrovni.

Študent získa medzinárodný jazykový certifikát od Cambridge Academy, ktorý je uznávaný tisíckami medzinárodných firiem ako sú: BP, Volkswagen, Samsung, Toyota, Phillips, General Motors, LG, Allianz, Statoil, AXA, Hewlett-Packard, Fiat, Tesco, IBM.

BRATISLAVA/PR ČLÁNOK
Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

TOP ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Dôležité udalosti