Zaujímavosti

Päť mesiacov spávala so ženou, ktorá sa vydávala za muža. Netušila to

Gayle Newland ide na súd.
Zdroj: Profimedia.sk

Neuveriteľný príbeh sa stal v britskom Chesteri.

V britskom Chesteri sa súdia dve 25-ročné ženy, ktoré majú za sebou neuveriteľnú kauzu. Príbeh, ktorý píše mirror.co.uk sa skutočne stal, hoci mnohí by si mohli myslieť, že je to len vymyslená hlúpa príhoda. Stalo sa to ešte v roku 2013, teraz sa to dostalo pred súd a prítomní len otvárali oči. Gayle Newland sa dva roky vydávala za muža.

So spolužiačkou sa zoznámila v roku 2011 a v rovnakom čase jej aj na Facebooku poslala žiadosť pod menom Kye Fortune. Písali si celé dva roky. Obeť sa s Kyeom chcela veľakrát stretnúť, ten však mal neustále výhovorky. Ako povedala polícii, účty na sociálnych sieťach pod týmto menom boli, preto nemala dôvod neveriť, že naozaj existuje. Vo februári 2013 sa konečne stretli v hoteli.

Kye, teda Gayle mala celý čas čiapku, tvrdila, že je po chemoterapii a hlas vysvetľovala tým, že je napoly Aziat a napoly Filipínec. Prsia mala omotané obväzom a pod oblečením plavky. To by však nebolo všetko. Gayle alias Kye mala s obeťou dokonca sex.

Zdroj: Profimedia.sk

Dievča však malo stále zaviazané oči a nemohla sa dotýkať jeho/jej penisu. Naivné dievča si celý čas myslelo, že spáva s mužom. Gayle mala pritom na sebe pripínací penis. Znie to ako jedna neuveriteľná príhoda, ktoré sa stávajú snáď len vo filmoch.

Trvalo to päť mesiacov! Keď sa obeť chcela s Gayle, respektíve Kyeom rozísť, vyhrážal sa, že sa zabije. Poslednýkrát sa videli 30. júna 2013. „Mali sme sex, dotkla som sa mu zozadu hlavy a cítila som, že je niečo divné. Tak som si sadla a stiahla pásku z očí. Gayle tam stála s pripínacím penisom. Nemohla som tomu uveriť. Ona si stiahla čiapku na tvár a tvrdila, že to nie je to, čo si myslím," uviedla obeť listu pre Daily Mirror.

Gayle utiekla z domu a pokúsila sa zabiť. Skočila do rieky, no prežila. Obeť je z toho stále v šoku a je jej zle, že dovolila tejto osobe vojsť do jej života. No najviac z toho, čo všetko jej dovolila. Gayle sa bráni tým, že dievča vedelo, že má sex so ženou a že sa na Kye len hrali, aby si okorenili intímny život.

CHESTER/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti