Zaujímavosti

Neuveriteľný príbeh! Dieťaťu sa podarilo prebudiť mamu z kómy

Mama s dcérkou
Mama s dcérkou Zdroj: ENEX

Rodina berie odvtedy každý deň ako dar.

Ich životný príbeh pripomína rozprávku o Šípkovej Ruženke. Úlohu princa však v tomto prípade prevzalo dieťa, ktoré svoju mamu priam zázračne prebudilo z kómy.

Oslavujú v rovnaký deň - malá Rylen svoje prvé narodeniny a jej mama Shelly to, že sa v ten istý deň druhýkrát narodila.

Mladej mamičke z amerického Concord v čase tehotenstva našli krvnú zrazeninu v nohe. Tá sa nečakane odtrhla počas pôrodu, lekári v snahe stabilizovať jej stav ju uviedli do kómy.

"Myslel som si, že to nezvládnem. Narodí sa vám dieťa, držíte ho na rukách, mali by ste byť najšťastnejší na svete. No mne zároveň hrozilo, že budem musieť navždy povedať zbohom svojej manželke," hovorí manžel Jeremy.

Aj lekári sa obávali toho najhoršieho. Ženu napojili na prístroje, no manžela pripravovali na to, že prežije nanajvýš pár hodín.

"Neskôr mi povedali, že moje vitálne funkcie sa obnovili potom ako som počula plač svojej malej. Som presvedčená, že moje telo dostalo dôležitý impulz - dôvod prečo bojovať," spomína Shelly Cawleyová.

V živote tejto rodiny sa po tomto všetkom veľa zmenilo. Každý deň berú ako dar. Trávia spolu čo možno najviac času a nešetria prejavmi lásky. Jedna z vecí však ešte chvíľu musí počkať.


CONCORD/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti