Zaujímavosti

Vysomárite sa z toho? Dvojčatá Kerri a Kelli čakajú už druhé dvojčatá

dvojcata.jpg
Zdroj: Archív Kerri Bunker a Kelli Wall

Obe sestry už porodili dvojčatá po umelom oplodnení.

Narodenie dvojčiat sa zdá byť v istej rodine v americkom štáte Utah tou najbežnejšou vecou na svete. Jednovaječné dvojčatá Kerri Bunkerová a Kelli Wallová očakávajú totiž na jar budúceho roka s odstupom dvoch týždňov narodenie svojho druhého páru dvojčiat. Informuje ksl.com.

"Je to jedinečný príbeh. Vždy som cítila ako moja sestra a pociťujem zvláštne puto," povedala Kerri Bunkerová stanici KSL v Salt Lake City. "Druhýkrát mať dvojčatá je jednoducho neopísateľné," vyhlásila jej sestra Kelli.

Zdroj: Archív Kerri Bunker a Kelli Wall

Obe sestry už porodili dvojčatá po umelom oplodnení. Keď Kelli v júni na svoje prekvapenie zistila, že je prirodzenou cestou znova tehotná a opäť čaká dvojčatá, dala si tehotenský test urobiť aj jej sestra. Výsledok bol rovnaký. Kerrin lekár v jej prípade pritom prakticky vylúčil oplodnenie prirodzeným spôsobom.

Medzi oboma sestrami, ktoré učia na rovnakej škole v meste Lindon, však jeden rozdiel predsa len je: Kerri má ďalšie dieťa, dcéru, ktorá prišla na svet - takpovediac mimo poradia - pred dvoma rokmi.

USA/ TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.