Zaujímavosti

O českom klube píšu aj v zahraničí. Má špeciálnu toaletu na vracanie

toaleta.jpg
Zdroj: DailyMail/ Reddit

Nachádza sa len na pánskych toaletách...

Jeden z českých barov prichádza s inovatívnym spôsobom pre svojich návštevníkov. Mnohým sa už stalo, že to prehnali s počtom pohárikov s alkoholickým nápojom. Ak vám príde zle ešte v klube, nemusíte sa báť nehygienického kľačania na lepkavej a špinavej podlahe. Nehovoriac o úrovni "čistoty" samotných toaliet, ktoré pri takejto "očisťovacej" činnosti svojho organizmu mnohí aj objímete. Píše o tom aj DailyMail.

Zdroj: Imgur/ Vladimir Kincl

Klub tak na svoje toalety nainštaloval toaletu do výšky hrude ešte aj s držiakmi na ruky po stranách. Nechýba ani grafická tabuľka, ktorá ukazuje, na čo tento výmysel slúži. Na fotografii je ale vidieť, že je umiestnená medzi pisoármi, takže sa nachádza na pánskej toalete. Ktovie, či v tomto prípade mysleli aj na ženy. Alebo predpokladajú, že ženy sa tak opiť nedokážu?

Fotku zverejnil na Reddite užívateľ s menom Vladimír Kincl, ktorý upresnil, že sa jedná o klub Kotelna v Prahe. Bol tam prvýkrát a tento nápad ho uchvátil.

Zdroj: Wikipedia Commons

Kamaráti mu dosvedčili, že na ženskej toalete skutočne takýto typ toalety nenájdete. Ľudia na to reagovali zmiešane, ale väčšina z nich bola voči nápadu klubu kritická. "Prečo ľudia pijú až dovtedy, kým nezvracajú? Je to mizerné. Oveľa viac zábavy zažijem, keď pijem s nadhľadom," napísal jeden z užívateľov.PRAHA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti