Zaujímavosti

Staňte sa prvým dobyvateľom milióna. Stačí jediný žreb!

PR_clanok_1_titulna_foto.JPG

Snívali ste niekedy o tom, že jedného dňa nájdete obrovský poklad a váš život sa úplne zmení?

Túto túžbu si teraz môže splniť každý. Netreba pritom podstúpiť žiadne životu nebezpečné výpravy či honbu za klenotmi Nílu. Cesta, na ktorú vás pozýva Hra o Niké, je krátka, pohodlná a na jej konci čaká až 1 000 000 eur!

Vašou zlatou vstupenkou na miliónovú cestu je žreb Hry o Niké. Ten si stačí zakúpiť v pobočke Niké, v trafike, potravinách, na čerpacích staniciach a ďalších miestach po celom Slovensku. Nájsť na ňom potrebné tri TV symboly je celkom ľahké, veď vyhráva takmer každý druhý žreb. Potvrdili by vám to mnohí, ktorí si vďaka Hre o Niké užívajú svoje nádherné výhry.


Žreb totiž poslali do hry a dostali sa tak k Miliónovému kolesu - miestu, ktoré prináša hotový poklad. Niektorí si z neho ukrojili poriadny kus. Istotne si spomeniete na Zvolenčanku Annu a jej zatočenie s hodnotou 500 000 eur vďaka jedinému poslanému žrebu. Alebo ďalších výhercov krásnych súm 75 000 či 50 000 eur.

Každé dva týždne je tu nová šanca na cestu za úžasným miliónom priamo na obrazovkách TV Markíza. Pošlite aj vy svoj výherný žreb a postavte sa už nabudúce po boku moderátora Filipa Tůmu k Miliónovému kolesu, kde sa dá jedine vyhrať.

Čo tak splniť si túžbu po šťastí i dobrodružstve? Aj jediný váš žreb Hry o Niké môže znamenať najkratšiu cestu k miliónu. Hra o Niké vám zmení život!

BRATISLAVA/PR ČLÁNOK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.