Zaujímavosti

3 tipy ako si môžete vychutnať babie leto

p1.png

Inšpirujte sa špeciálnymi ponukami Zľavomatu na vychutnanie nádherného babieho leta.

Hoci leto je nenávratne za nami, prichádza jedna z najkrajších častí roka - babie leto. Dôvodom sú nielen nádherné farby prírody, ale aj príjemné počasie a čas spomínať na letné zážitky. Pripomeňte si leto aj vy - stačí len zapojiť fantáziu, vziať do rúk fotoparát alebo zavolať priateľom či zažiť ešte raz niečo dobrodružné. Inšpirujte sa špeciálnymi ponukami Zľavomatu na vychutnanie nádherného babieho leta.

1. Naučte sa niečo nové!

Aj vám po dovolenke pribudli stovky nových digitálnych fotografií? Možno je čas naučiť seba aj svoje deti fotiť efektívnejšie a kvalitnejšie. Pri fotografovaní platí zlaté pravidlo - niekedy menej je viac. Zverte sa do rúk profesionálom a užite si počas babieho leta plného ideálneho slnečného jasu kurzy fotografovania.


Pre dobrú fotografiu netreba ísť až do Paríža či do New Yorku. Aj Bratislava je mesto, ktoré mieša všetky ingrediencie, z ktorých sa dobrá fotka skladá. Doprajte si zaujímavú fotoprechádzku naším hlavným mestom s profesionálnym fotografom a svetlostíhačom Viktorom Pischingerom. Profesionál z Akadémie Kreatívnej Fotografie vás prevedie fotogenickými zákutiami centra Bratislavy a naučí vás základy fotografovania života v meste. Fotopotulky sú skvelým darčekom pre všetkých fotografických nadšencov.

Milujú aj vaše deti fotografovanie? Teraz majú jedinečnú šancu naučiť sa robiť fotky tak, aby mali okrem informačnej aj estetickú hodnotu. Jedinečný fotokrúžok Akadémie Kreatívnej Fotografie pre deti od 7 do 15 rokov nájdete iba na Zľavomate so zaujímavou akciou.

2. Pozvite priateľov na skvelú večeru!

Vyberte kvalitnú reštauráciu, zavolajte priateľom a zaspomínajte si spoločne na najkrajšie letné zážitky pri skvelom jedle už od 2,39 eur. Nezabudnite priniesť zaujímavé fotografie z ciest a o zábavu na celý večer je postarané.

Čo je zaručenou pochúťkou pre veľa hladošov? Predsa pizza! Vyberte si až z 11 druhov pizze v príjemnom prostredí bratislavskej reštaurácii U dvoch levov. Chrumkavé cesto, paradajková omáčka a syr sú samozrejmosťou, ale pizza nie je ich jediná špecialita. Určite si vychutnáte jedinečná jedlá pripravené z diviny, ale aj široký výber zapekaných cestovín.


Uprednostňujete skôr večeranie v pohodlí domova? Vyskúšajte až dve vynikajúce 32 cm pizze podľa vlastného výberu s donáškou od Pizza Pazza. Alebo sa nechajte pozvať do bratislavskej reštaurácie Pizza Pazza na originálne talianske trojchodové menu: po chutnej paradajkovej polievke prichádza vábivá možnosť výberu. Dať si môžete ktorékoľvek cestoviny, šalát, pizzu alebo akékoľvek rizoto. Presne to, na čo máte práve teraz chuť!

Máme dobré správy - leto spolu s chudnutím do bikín je nenávratne preč a vy si môžete v kruhu priateľov dopriať konečne výdatné jedlo. Dobrú náladu odporúčame posilniť marinovanými grilovanými rebierkami alebo kolenom s prílohou a chlebom v Koutskej pivárni v centre Bratislavy. A k tomu sa skvele hodí pivo Kout, ktoré patrí medzi unikátne a tradičné české pivá za čo získava aj veľký počet ocenení.

3. Oslávte koniec leta adrenalínovým zážitkom!


Doprajte si zoznamovací let či vyskúšajte si, aké je to byť pilotom. Preleťte sa lietadlom Viper SD4 a ak si trúfnete, tak určite vyskúšajte možnosť pilotovať tento krásny stroj! A ponáhľajte sa - nie je nič krajšie ako pohľad na krajinu pod sebou plnú jesenných farieb. Nechajte starosti na zemi a užite si let aj s partnerom - môžete letieť naraz v dvoch lietadlách. Lietadlo Viper SD4 je moderné športové dvojmiestne lietadlo, ideálne na letecký výcvik, cestovanie, rekreačné lietanie či aerovleky. Nezabudnuteľný zážitok získate už od 49 eur iba na Zľavomat.sk. Okrem lietadla SD4 spoločnosť TOMARK prichádza s novinkou: lietadlo Skyper GT9 s vynikajúcim výhľadom. Nečakajte a plňte si svoj sen.

Láka vás plachtenie vo vzduchu, ale na skok padákom si ešte netrúfate? Tak si vyskúšajte ,,lietanie" v hurikáne! Hodíme vás do oka besniaceho víchra a vy sa musíte naučiť lietať. Zažite zopár bláznivých minút vznášania sa vo vzduchu, ktoré sa zmenia na perfektné nesmrteľné spomienky v HURRICANE FACTORY Tatralandia v Liptovskom Mikuláši! ,,Lietanie" stojí na Zľavomate od 24 eur.


BRATISLAVA/PR článok

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.