Zaujímavosti

Príbeh lásky, ktorý láme srdcia. Skončil sa tragicky

profimedia-0260074144.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Mladá kráska dostala zásnubný prsteň, keď mu už áno povedať nemohla.

Britský denník DailyMail zverejnil jeden z najtragickejších príbehov lásky. Mladý pár si plánoval spoločnú budúcnosť, jeden si bez druhého už nevedeli predstaviť život. Josh chcel priateľku Abigail budúci rok požiadať o ruku. Kúpil prsteň, no ten jej nastokol na prst, keď mu už áno povedať nemohla. Mladá Abigail náhle zomrela. Snímku 18-ročnej zosnulej krásky so zásnubným prsteňom na prste zverejnil Josh na Facebooku. Je to jeho najkrajší dôkaz lásky.

Abigail Hall (18) nastúpila na univerzitu v Sheffielde. Bola tam len týždeň, keď ju v byte v stredu večer našli mŕtvu šokovaní spolužiaci. Po privolaní záchranky konštatovali lekári už len smrť. Príčiny úmrtia zatiaľ nie sú známe, no vyšetrovatelia cudzie zavinenie vylučujú.

Zdroj: Profimedia.sk

Josh Thompson (22) sa dozvedel zdrvujúcu správu v čase, keď pracoval ako tenisový tréner na ostrove Korfu. Okamžite priletel naspäť domov, aby sa s priateľkou rozlúčil. Tragická správa ho veľmi zasiahla a denníku DailyMail prezradil, že si s nikým iným viac nevie predstaviť život. „Žiadne slová nemôžu vyjadriť lásku, ktorú som k Abigail cítil. Chcel som ju požiadať o ruku, len som čakal, kým bude na univerzite aspoň rok. Môj život už nikdy nebude rovnaký. Nechcem ho prežiť s nikým iným. Nikoho nikdy viac nebudem tak ľúbiť," povedal Josh.

Mladý muž poprosil rodičov zosnulej o nezvyčajné gesto. Keďže zakúpil zásnubný prsteň, chcel jej ho dať na prst. Napriek tomu, že už na žiadosť o ruku nedokázala odpovedať. Rodičia súhlasili. Priatelia aj rodina Abigail sa vyjadrili, že to bol krásny dôkaz lásky.

Zdroj: Profimedia.sk

SHEFFIELDE/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti