Zaujímavosti

Nebezpečné plavky pripravili chlapca (5) skoro o penis. Skončil v nemocnici

Jackovi sa penis zamotal do sieťoviny z plaviek.
Zdroj: Facebook

Lekári sa báli, aby chlapec nemal trvalo poškodené močové ústrojenstvo.

Jack Collins (5) z Veľkej Británie asi len tak nezabudne na dovolenku na španielskom ostrove Lanzarote. Keď sa mu po kúpaní jeho matka Laura pokúsila zložiť plavky, chlapec bolestivo zakričal. Jeho penis sa totiž zaplietol do sieťoviny vo vnútri plaviek. Jacka z nich museli vyslobodiť až lekárovi.

Zdroj: Facebook

Bola to obyčajná rodinná dovolenka na populárnom španielskom ostrove, než sa Laura Collinsová pokúsila zložiť svojmu päťročnému synovi plavky. "Vydal ten najstrašidelnejší výkrik, aký som kedy počula. To bol zvuk, ktorý by žiadna matka nikdy nemala počuť," povedala Laura denníku Daily Mirror.

Matka pochopila, že sa chlapcovi do niečoho zamotalo prirodzenie. Odniesla ho teda na recepciu a požiadala o nožnice. Recepční ju ale rovno poslali k lekárovi. Na miestnej ošetrovni sa personálu ale nepodarilo penis zo sieťoviny vnútri plaviek vyslobodiť.

"Koniec jeho pohlavného údu sa zamotal do sieťoviny, ktorá ho škrtila. Okolo boli dve bubliny, vyzeralo to ako, že sa koža pretrhne. Rozhodli, že musíme do nemocnice," spomína Laura.

Tam sa lekárom chlapca podarilo vyslobodiť. Báli sa ale, aby nebolo trvalo poškodené močové ústrojenstvo. Našťastie sa čoskoro ukázalo, že chlapec môže močiť, takže príhoda nebude mať žiadne trvalé následky.

"Hrozne som si vydýchla. Bolo strašné vidieť, ako trpí bolesťou," dodala Laura. "Jack bol veľmi rozrušený, ale teraz už je v poriadku. Stále hovorí o tom, ako na dovolenke kvôli hlúpej sieťovine takmer prišiel o "pindíka". Všetkých svojich kamarátov varuje, aby sa im nestalo niečo podobné."

"Keď som porovnala sieťovinu týchto plaviek s ďalšími, ktoré Jack má, všimla som si, že je tam rozdiel. Malý rozdiel, ale stále rozdiel," opísala Laura, ktorá tiež kontaktovala britské Tesco, kde plavky zakúpila.

"Strašne nás mrzí, akú skúsenosť mal syn pani Collinsovej," povedala hovorkyňa britského reťazca. ktorý začal preverovať, ako sa niečo také mohlo stať.

LANZAROTE/Daily Mirror

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.