Zaujímavosti

Neprišla na kamarátkinu svadbu, tá jej poslala účet na 67 eur

jessica.jpg

Na kamarátkinu svadbu nemohli nakoniec prísť preto, lebo jej mama nemohla postrážiť ich deti a opatrovateľku nezohnali.

Jessica Baker z Golden Valley v Minnesote ostala rozčarovaná potom, ako jej od kamarátky prišiel účet na 75 dolárov. To bola cena na pokrytie nákladov na pohostenie pre ňu a jej manžela. Na kamarátkinu svadbu nemohli nakoniec prísť preto, lebo jej mama nemohla postrážiť ich deti a opatrovateľku nezohnali. Píše DailyMail.

"To si zo mňa robí srandu. V účte bolo uvedené, že toľko nás mal stáť obschnutý zubáč, servis a aj dane," povedala v rozhovore pre KARE 11. Nechýbala poznámka, že účet bol poslaný preto, lebo manželia neposlali žiadne oznámenie o tom, že neprídu.

https://www.youtube.com/watch?v=Hff1u6vbJII


Lenže Jessica vie, že, ak dostanete pozvánku na svadbu, tak pošlete svadobný dar alebo blahoželanie. A to sa berie ako prijatie pozvania. Ale oni nič také ani nestihli poslať.

"Neexistuje žiadny zákon, ktorý by jej prikázal, aby takýto účet zaplatila. Je všeobecným pravidlom, že pri takých veľkých udalostiach ako je svadba, musia usporiadatelia počítať s aj 10 percentným preplatkom v prípade nedostavenia hostí. A to vedia aj kateringové spoločnosti," povedala Sarah Baumann Rogers, editorka Minnesota Bride.

USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti