Zaujímavosti

Toto nie je matka so synom. Vekový rozdiel manželov vás šokuje

2CEFB43300000578-3254928-image-a-8_1443625556659.jpg
Zdroj: Facebook

Kasey poslala omylom smsku neznámemu mužovi. Ten sa napriek vekovému rozdielu stal o tri roky jej manželom.

Kým iní si väčšinou pri chybnom zadaní telefónneho čísla búchajú hlavu o stôl, tento manželský pár vďačí omylu za svoj vzťah. Kasey Bergh si pomýlila číslo a smsku nechtiac poslala neznámemu mužovi. Ten sa napriek takmer 30-ročnému vekovému rozdielu stal o tri roky jej manželom.

Kasey Bergh (55) z Missouri sa chcela ospravedlniť kolegovi za meškanie pre problémy na letisku. Správu však poslala Henrymu Glendeningovi (26). Zdvorilý mladík neznámej žene odpísal, že nevie, kto mu síce píše, ale keby mohol, tak by jej pomohol. Kým zvyčajne by týmto konverzácia medzi cudzími ľuďmi skončila, Kasey a Henry si písali ďalej.

Párik zistil, že majú veľa spoločného a dohodli si stretnutie. Po tom, čo si posedeli v kaviarni, sa presunuli na koncert. Od tohto momentu sú spolu. Po dvoch mesiacoch romániku sa mladší Henry odsťahoval z rodičovského domu a presťahoval sa ku Kasey. „Rodičia videli, že sme spolu šťastní a napriek vekovému rozdielu neprotestovali," povedal Henry pre portál MailOnline.

Zdroj: Facebook

Šesť rokov rozvedená Kasey sa obávala, že ich cudzí ľudia budú označovať za matku so synom. Po istej dobe však obavy zmizli a názory ľudí si nepripúšťala. „Stretávame ľudí, ktorí mi nechcú veriť, že Henry nie je môj syn. To nás ale neovplyvní. Aj keď je môj muž mladší, naučil ma toho veľa. Máme veľa spoločného," povedala Kasey.

Presne na dvojročné výročie „omylnej smsky" vzal Henry priateľku do reštaurácie a tam ju romantickým spôsobom požiadal o ruku. Stále zaľúbený párik sa rok po zásnubách 27. júna 2015 zosobášil. Veria, že budú spolu šťastní až dokonca života.

Zdroj: Facebook

MISSOURI/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.