Zaujímavosti

Gesto, ktoré dojalo tisícky ľudí. Na svadbe plakali aj tvrdí chlapi

12074900_970436153026195_8489312784933747666_n.jpg
Zdroj: Facebook

Muž sa s jedným z najkrajších okamihov v živote podelil so svojím sokom.

Má srdce na správnom mieste. Otec nevesty dojal tisícky ľudí na internete. Jeho gesto ukázalo, že pre šťastie dcéry by urobil čokoľvek. S jedným z najkrajších okamihov v živote sa podelil so svojím sokom.

Todd Bachman (43) sa dva týždne pred svadbou so slzami v očiach pýtal dcéry, kto ju povedie k oltáru. S jej matkou sú totiž rozvedení a dcéra si vybudovala pekný vzťah aj s jej druhým manželom Toddom Cendroskym. Brittany Peck (21) ho ale potešila a poprosila ho, aby ju k oltáru priviedol on.

O pár dni neskôr však Brittany zavolala otcovi späť. „Povedala mi, že ju niečo trápi. Vedel som, o čo ide a ubezpečil som ju, že mám plán," vyjadril sa Todd pre portál MailOnline.

Grab tissues... because you will need it as you look through these pictures. Todd Bachman, father of the bride, brought...

Posted by Delia D Blackburn Photography on 27. září 2015

Jeho plán poriadne prekvapil nielen nevestu, ale aj všetkých prítomných svadobčanov. Tesne pred tým, ako mal odviesť dcéru k oltáru, sa pristavil pri jej nevlastnom otcovi. Povedal mu, že by Brittany mali k oltáru odviesť spoločne. Todd sa neubránil slzám a pre nevestu to bolo najkrajšie prekvapenie.

„Bol rovnako súčasť jej života ako ja," dodal otec Todd. Dojemné okamihy zachytila v sérii snímok fotografka Delia Blackbum. Fotogaléria sa dostala aj na Facebook, kde jej darovalo „like" vyše milióna ľudí.
BRATISLAVA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.