Zaujímavosti

Žreb Hry o Niké našiel na zemi, vďaka výhre navštívi kamarátku na Havaji

PR_clanok_4_titulna_foto.jpg

Veľmi netradičná bola cesta Júliusa z Rimavskej Soboty za svojím nielen cestovateľským snom.

K žrebom Hry o Niké sa totiž dostal úplnou náhodou. Pri bežnom nákupe v potravinách našiel žreb pohodený na zemi, zistil si o Hre o Niké viac a momentálne si vďaka výhre bezmála 12 000 eur plní svoj veľký sen.

Odkedy sa 66-ročný Július o Hre o Niké dozvedel, žreby kupuje pravidelne: „Aj teraz som kúpil asi desať, ale žene som radšej nič nepovedal," priznal sa nadšený záhradkár. Manželku Emíliu, ktorá ho podporovala aj v štúdiu Veľkej Hry o Niké, však musela výherná úroda potešiť.

Peniažky sa ujdú dvom deťom a siedmim vnúčatám, no Július si môže dopriať aj veľký cestovateľský zážitok. A aký to bude? „Dávnejšie som sa zoznámil s dcérinou kolegyňou, Havajčankou Sally. Prišla k nám na návštevu, veľmi sa jej u nás zapáčilo a skamarátili sme sa. Aj ja by som chcel vidieť, ako žije ona a ako sa jej darí," objasnil Július svoju túžbu vycestovať na Havaj.

Vďaka Hre o Niké sa jeho sen stane skutočnosťou. Stačilo sa odhodlať, kúpiť si žreb Hry o Niké a vydať sa na cestu k fantastickým výhram. Inšpirujte sa aj vy príbehom pána Júliusa. Kupujte žreby Hry o Niké a na konci najkratšej cesty na vás čaká až 1 000 000 eur! Hra o Niké Vám zmení život.

BRATISLAVA/PR ČLÁNOK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.