Zaujímavosti

Hrôzostrašný prípad: Žene praskla jazva, videla si až do žalúdka

mm.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Chloe diagnostikovali Crohnovu chorobu, keď mala len 11 rokov.

Chloe Meade (21) môže byť rada, že je nažive. Po operácii čreva nastali hrôzostrašné komplikácie. Zdesená pacientka priznala, že si cez jazvu videla až do žalúdka. Upozorňujeme, že nasledujúce zábery nie sú vhodné pre slabšie povahy.

Chloe z Južného Walesu diagnostikovali Crohnovu chorobu, keď mala len 11 rokov. Táto choroba spôsobuje bolestivé zápaly steny tráviacej sústavy spojené s opuchom. Lekári jej museli časť najviac napadnutého čreva odstrániť. Netušili však, čo bude po zákroku nasledovať.

„Bolo to ako z hororu. Keď som sa zobudila na nemocničnom lôžku, na bruchu som mala obrovskú 20-centimetrovú jazvu," povedala Chloe pre denník DailyMirror. Mladá pacientka si myslela, že vďaka operácii má to najhoršie za sebou.

Zdroj: Profimedia.sk

O pár týždňov neskôr sa však všetko skomplikovali. „Bola som frustrovaná z toho, že jazva sa vôbec nehojila a navyše ma nafukovalo. Začala som preto užívať lieky, ktoré mali všetko zmierniť. Jazva sa mi však zapálila a praskla," priznala sa Chloe.

Chloe sa brucho naplnilo vodou, jazva nevydržala a doslova explodovala. Mladá žena si tak cez jazvu videla priamo do žalúdka. V nemocnici pobudla tri mesiace. „Zvládla som to najmä vďaka podpore od rodiny. Verím, že už všetko bude v poriadku. Jazva sa mi začala hojiť," dodala.

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk

JUŽNÝ WALES/DailyMirror, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.