Zaujímavosti

Chlapček bez mozgu prvýkrát prehovoril

Jaxon Emmett Buell
Jaxon Emmett Buell Zdroj: Facebook

Jaxon sa narodil s nevyliečiteľným a vzácnym syndrómom.

Malý Jaxon Emmett Buell, ktorému chýba kus lebky a mozgu, prvýkrát prehovoril. Rodičia si to všetko natočili a teraz sa hrdo chvália celému svetu.

Lekári rodičov od pôrodu odrádzali. Ak sa narodí, nikdy nebude hovoriť, chodiť, nebude počuť ani neuvidí, píše Daily Mail. Rodičia sa ale nenechali zlomiť a aj keď neustále hrozí, že o svojho syna môžu kedykoľvek prísť, sú šťastní. A čo viac, chlapček predčil všetky očakávania a prvýkrát prehovoril.

https://www.youtube.com/watch?v=rw0OQFYE02g


"Za kamerou nemôžete vidieť, ako šokovaní a šťastní sme boli, ale sme super pyšní rodičia. Máme možnosť byť svedkami toho, ako Jaxon hovorí," komentujú Brittany a Brandon video.

Jaxon sa narodil s nevyliečiteľným a vzácnym syndrómom. Spôsobuje, že dieťatku sa nevyvinie centrálny nervový systém a chýba mu väčšia časť lebky a mozgu. Chlapček ale nedávno oslávil svoje prvé narodeniny.

Rovnako ako niektorí cítia súcit s rodinou a obdivujú prístup Brittany a Brandona, objavujú sa aj nenávistné reakcie. "Jednoducho zle. Keď má vaše dieťa pol hlavy, nemôžete ho mať. Je to kruté a nehumánne," píšu.

FLORIDA/ Daily Mail

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.