Zaujímavosti

Bezdomovec žije na trávniku pred vlastnou vilou. Vyhodila ho žena

Sharaf Khan.
Sharaf Khan. Zdroj: YouTube

Matka ich dvoch detí vymenila na dome zámky a muža odstrihla od peňazí. Keďže dodržujú islamský právny systém, rozviesť sa nemôžu.

Sharaf Khan (69) je bezdomovec, ktorý spí len pár krokov od vchodu vlastnej honosnej vily v Texase. Muž žije už šesť mesiacov na trávniku pred domom s hodnotou 1,16-milióna eur. Dôvodom je nahnevaná manželka.

Manželka a matka ich dvoch detí vymenila na dome zámky, muža odstrihla od peňazí a zakázala mu používať hygienické zariadenia, ktoré sa nachádzajú na pozemku. Napriek tomu, že Sharaf je majiteľom polovice spoločného majetku, píše denník DailyMail.

Susedia majú o staršieho muža obavy a snažia sa mu pomôcť. Keď mu prinesú napríklad deku, jeho manželka mu ju vezme. Spolu boli pritom šesť rokov. Ľudia z okolia zalarmovali políciu už 30-krát, no nikto nemôže ženu prinútiť, aby muža vpustila dnu. Podľa blízkych pár nemôže požiadať o rozvod, pretože striktne dodržujú islamský právny systém šáriu.

Muž si právnika nemôže dovoliť, preto sa zdá, že táto situácia nemá riešenie. Podľa súdnych dokumentov z roku 2008 bol Sharaf obvinený z útoku na manželku. Presné príčiny rozpadu ich vzťahu však nie sú známe.

https://www.youtube.com/watch?v=qSgIesRUE8Q

TEXAS/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.