Zaujímavosti

V reštaurácii im plakalo dieťatko. Odkaz od zákazníkov ich pobúril

katie.jpg
Zdroj: Facebook

Šlo o reštauráciu, kde sú vítané aj malé deti.

Každá mamička vie, že je počas materskej priam nutné vypadnúť z domu a keď vám nemá kto postrážiť dieťa, tak je samozrejmé, že ho vezmete so sebou. Dnes už existujú reštaurácie, ktoré sa hrdia nálepkou Baby Friendly. Jednou z nich je aj Texas Roadhouse v Nampe, kam sa vybrala s Katie Leach s partnerom a dieťatkom. Píše Daily Mail.

Zdroj: Facebook

To, že bude slovne napadnutá práve preto, že je matkou, ale nečakala. Jej 10-mesačný synček Drew totiž plakal, čo sa nepáčilo niektorým hosťom. Na sociálnej sieti zverejnila odkaz, ktorý jej nechali: "Ďakujeme, že krik vášho dieťaťa nám zničil večeru. S pozdravom, stôl za vami!"

"Áno, zvykne sa rozplakať, keď mu poviem nie. Alebo keď je šťastný či nadšený. Niekedy na to ani nemá dôvod. Učím ho, že nebude po mne kričať, keď mu niečo odmietnem, ale má 10 mesiacov, ešte to dá veľa práce," povedala Katie.


Malý Drew nekričal v reštaurácii od zlosti, ale od nadšenia. Páčilo sa mu, že je okolo neho toľko ľudí. Rodičia sa ho snažili upokojiť. Za nimi sedeli dve ženy, ktoré mohli mať od 50 do 60 rokov. "Jedna z nich sa postavila a strčila mi do ruky ružový papier s odkazom, zatiaľ čo jej kamarátka sa na tom smiala. Potom si sadla späť k stolu," opísala Katie.

Po prvotnom šoku sa k nim obrátila a povedala im, že jej to je ľúto, ale jej syn má len 10 mesiacov. To ale ženám nestačilo a jedna z nich Katie povedala: "Mám deti a vnúčatá a nikto z nich sa takto nesprával." Mladá mamička tvrdí, že k nej boli neúctivé a hrubé.

Do incidentu zasiahol manažér reštaurácie, ktorý požiadal ženy, aby opustili reštauráciu. Mladá rodinka dostala večeru ako pozornosť podniku a povedal im, že sú u nich kedykoľvek vítaní.

Aj v oficiálnom vyjadrení sa zastali mladej mamičky: "Podľa Consumer Reports sme jednou z najhlasnejších reštaurácií. Sme na to hrdí a pokiaľ chcete počuť len cinkanie príborov a pohárov na víno, tak nie sme miestom pre vás."


TEXAS/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti