Zaujímavosti

Sociálny experiment, ktorý sa možno týka aj vás

2D2CB1E300000578-3263891-image-m-67_1444247281826.jpg
Zdroj: YouTube

Experiment ukázal, že stačí málo a z nerozvážnosti môže byť trauma na celý život.

Nikdy nenastúp do auta cudziemu človeku. Takto znie jedna zo základných rád, ktorú vštepujú rodičia svojim deťom od malička. Ako sa ukázalo, niektoré mladé dámy na dobré rady rýchlo zabúdajú. Opantané alkoholom bez problému nastúpia neznámemu mužovi do auta a nechajú sa odviesť bohvie kam.

Nezodpovednosť žien odhalil YouTuber Joey (21) pri jeho poslednom sociálnom experimente. Joey sa podgurážených dám pýtal, či s ním nechcú ísť z baru na "after party". Takmer všetky prekvapivo súhlasili. Zdalo sa im, že je milý a neškodný.

„Mohol som byť únosca. Mohol som vás znásilniť," varuje Joey zaskočené ženy na videu. YouTuber im v aute veľmi rýchlo povedal, že nie je žiaden ochotný mladík, ktorý ich chce odviesť na ďalšiu party. Vysvetlil im, čo je podstata jeho sociálneho experimentu.

Zdroj: YouTube

Ženy zostali prekvapené a bránili sa. „Vyzeral si byť veľmi milý a máš pekné auto," reagovala jedna z nich. Kým väčšina mladých dám bola ochotná nastúpiť do cudzieho auta, našli sa aj také, ktoré odmietli. Práve z nich by si všetky dievčatá mali brať príklad.

Sociálny experiment je dôkazom, že stačí málo a z nerozvážnosti môže byť trauma na celý život.


USA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.