Zaujímavosti

Toto všetko pribudne na Facebooku namiesto "Nepáči sa mi"

Facebook
Zdroj: Shutterstock.com

Na novinku si ešte musíme chvíľu počkať. Facebook prezradil, že ju otestuje najprv iba na dvoch trhoch.

V septembri avizoval šéf Facebooku Mark Zuckerberg zopár zaujímavých zmien. Prezradil, že spoločnosť pracuje na rozšírení ponuky tlačidiel. Okrem štandardného „Páči sa mi" majú pribudnúť oveľa empatickejšie kúsky. Píše portál techcrunch.com .


Facebook predstavil konkrétnu ponuku emočných tlačidiel. V ponuke „Reakcie" pribudlo šesť nových tváričiek. Pomocou nich môžete rýchlo a jednoducho prejaviť radosť, ale aj lásku, smiech, šťastie, šok, smútok či hnev.

Na Slovensku si na novinku ešte budeme musieť počkať. Facebook prezradil, že ju otestuje najprv iba na dvoch trhoch - v Španielsku a v Írsku. Ak bude novinka úspešná, postupne ju budú predstavovať aj na ďalších trhoch.

Today we’re launching a pilot test of Reactions — a more expressive Like button. As you can see, it’s not a “dislike” button, though we hope it addresses the spirit of this request more broadly. We studied which comments and reactions are most commonly and universally expressed across Facebook, then worked to design an experience around them that was elegant and fun. Starting today Ireland and Spain can start loving, wow-ing, or expressing sympathy to posts on Facebook by hovering or long-pressing the Like button wherever they see it. We’ll use the feedback from this to improve the feature and hope to roll it out to everyone soon.

Posted by Chris Cox on 8. říjen 2015
MENLO PARK/TECHCRUNCH.com, pt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.