Zaujímavosti

Nechutné! Na internete chcel zarobiť na časti z tela princeznej Diany

diana.jpg

Predávajúci David Hamilton ale zašiel priďaleko.

Na internetových aukciách sa dnes ponúka všeličo, ale že niekto dokáže zájsť takto ďaleko, to by málokomu napadlo. Napriek tomu, že mimoriadne obľúbená princezná Diana tragicky zahynula takmer pred 20 rokmi, stále sa na internete objavujú nezmyselné ponuky, ktoré sa týkajú jej osobného života.

Predávajúci David Hamilton ale zašiel priďaleko. Na najznámejšej internetovej aukčnej sieni chcel vydražiť kúsok z vlasov zosnulej Diany. Ten má pochádzať z knihy, ktorú čítala dva roky pred smrťou v roku 1997. Vraj tam bol prilepený lepiacou páskou so slovami: "Moje vlasy, Diana, 1995."

Zdroj: eBay

K tomu ešte ponúkal princeznin odfaxovaný podpis, ktorý pôsobí skutočne. Kúsok z vlasov mal dokonca predávajúci overený desiatimi dokumentmi o ich pravosti. Ale nie je jasné, kto mu ich overoval a či sú skutočné.

Spoločnosť, ktorá burzu prevádzkuje, už ponuku stiahol. "Predaj vlasov člena kráľovskej rodiny nás znepokojuje a sme si istí, že rozrušený by bol aj princ William a princ Harry. Veď je to v podstate časť tela," vyjadrila sa The British Monarchist Society pre Daily Star.


VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.