Zaujímavosti

Kamery zachytili dramatický pôrod. Žena rodila počas letu

2D5C2BA900000578-3270382-image-a-1_1444723925773.jpg
Zdroj: YouTube

Dievčatko sa na svet prihlásilo o osem týždňov skôr. Všetkých poriadne zaskočila.

Lietadlo spoločnosti China Airlines pristálo na Aljaške s jedným cestujúcim navyše. Žena vo vyššom štádiu tehotenstva nečakane porodila rovno na palube lietadla. Dievčatko sa prihlásilo na svet o osem týždňov skôr ako malo. Napriek dramatickej situácii, všetko dobre dopadlo.

Lietadlo smerovalo do Los Angeles, no núdzovo muselo pristáť na Aljaške. Tehotná cestujúca dostala nečakane kontrakcie a počas letu jej praskla plodová voda. Vystrašená žena rýchlo upozornila letovú posádku aj pilota. Ten požiadal o núdzové pristátie v domnienke, že budúca mama stihne porodiť až po pristáti.

Zdroj: YouTube

Žena však porodila priamo na palube len 30 minút pred tým, ako lietadlo pristálo. Letuškám pri pôrode pomohol lekár, ktorý sa náhodou nachádzal medzi pasažiermi. Na záberoch je vidieť, ako posádka drží čerstvo narodené bábätko a cestujúci nadšene tlieskajú.

Po pristáti previezli mamu s dieťaťom do miestnej nemocnice a napriek predčasnému pôrodu, sú podľa denníka DailyMail obaja v poriadku. Myslíte si, že mala mamička osem týždňov pred termínom pôrodu letieť? Hlasujte v ankete.

https://www.youtube.com/watch?v=xx0LpCsp35s

ALJAŠKA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.