Zaujímavosti

Príbeh tejto lásky láme srdcia. Napriek ochrnutiu zažili prvý tanec

2.png
Zdroj: YouTube

Mladík zostal ochrnutý po autonehode. Napriek zlému zdravotnému stavu si našiel lásku svojho života.

Príbeh lásky Lauren a Joela Jacksonových z Floridy dojal svet. Mladučký pár nerozdelili ani hrozivé prognózy, ani zlý zdravotný stav Joela. Lauren sľúbila manželovi, ktorý bol pripútaný na lôžko, že si spolu raz aj zatancujú. Vytúženého momentu sa teraz konečne dočkali.

Joel mal 20 rokov, keď sa takmer stal obeťou dopravnej nehody. Do autobusu plného stredoškolákov nabúral nepozorný vodič. Mladíkovi sa pri nehode zlomil prvý stavec a skončil úplne ochrnutý. Lekári hovorili, že je zázrak, že vôbec prežil.

Príbeh týchto mladých ľudí je dôkazom, že láska nepozná hranice

V nemocnici ho pravidelne navštevovala rovnako stará Laura. Párik sa zoznámil na cirkevnej akcii, keď mali 14 rokov. Chodiť spolu ale začali až po Joelovej nehode. Zaľúbenci si povedali áno predminulý rok a Lauren vtedy manželovi sľúbila, že si raz spolu určite aj zatancujú.

Lekári z rehabilitačného centra teraz manželom splnili sen. Lauren o ničom netušila, myslela si, že ju čaká bežný deň strávený v rehabilitačnom centre. Doktori pripevnili Joela na špeciálne zariadenie a pustili pieseň, ktorá manželom hrala aj na svadbe. Lauren od dojatia ani nedýchala.

Video dojemného momentu sa dostalo na internet, zverejnil ho aj český portál Tn.cz. Pozrite si svadobný tanec aj vy. Je dôkazom toho, že láska nemá hranice.


FLORIDATn.cz, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti