Zaujímavosti

Lekári odpísali ešte nenarodené dievčatko. Dnes je všetko inak

12088019_997835250280077_7935580700015760565_n.jpg
Zdroj: Facebook

Tento príbeh má veľmi smutný začiatok, ale šťastný koniec.

Lekári rodičom z Floridy tvrdili, že ich dcérka nemá veľké šance. Napriek hrozivým prognózam je dnes všetko inak. Aj keď sa mali rodičia po narodení Abigail pripraviť na najhoršie, dievčatko všetkých prekvapilo.

Erika a Stephen Jonesoví z Jacksonville sa tešili na druhé bábätko. Počas tehotenstva ich však zaskočila zdrvujúca správa. Doktori diagnostikovali Abigail Downov syndróm a nevyliečiteľnú rakovinu mozgu. Dievčatko sa narodilo 6. augusta a rodičia si ju zobrali domov, aby s ňou mohli prežiť posledné chvíle života v kruhu rodiny a nie v nemocnici.

Na všetkých prekvapenie sa však Abigail mala stále lepšie a lepšie. Rodičia vyhľadali iného odborníka z Bostonskej detskej nemocnice a zistili, že všetko môže byť inak. „Rodinu poslali z nemocnice na Floride domov s tým, že dievčatko zomrie. My sme však zistili, že nádor vôbec nemusí byť malígny, takže Abigail má šancu prežiť," informoval denník DailyMail neurochirurg z nemocnice v Bostone Alan R. Cohen.

We are getting out of here today!! So so happy, look at her! Post op day 4, and discharged. We were prepared to stay much longer. Her recovery has been a blessing! Thank you Jesus!!

Posted by Abigail's Joy on 12. říjen 2015

Ako sa ukázalo, doktor Cohen mal pravdu. Nádor nebol zhubný a dievčatko podstúpilo úspešnú operáciu. Rodičia stále čakajú na výsledky viacerých testov, no už teraz sa tešia, že ich druhá dcéra bude žiť. „Toto je príbeh s veľmi zlým začiatkom, ale s veľmi šťastným koncom," dodal lekár.

Rodičia zverejnili ich príbeh aj na vlastnej stránke na Facebooku. Pravidelne tam zdieľajú nové snímky a fanúšikom prinášajú stále lepšie a lepšie správy.

FLORIDA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti