Zaujímavosti

Dvojica minula 270-tisíc eur, aby vyzerala ako Barbie a Ken. Toto je výsledok

premena.jpg
Zdroj: Facebook/ Quentin Dehar

Párik sa zoznámil na párty na lodi v Saint Tropez a rýchlo si uvedomili, že majú spoločnú vášeň.

Dvojica je posadnutá bábikami Barbie a Kenom. Na to, aby vyzerali ako oni, minuli už 200-tisíc libier (viac ako 270-tisíc eur). Anastasia Reskoss (20) a Quentin Dehar (23) mali tento sen už od detstva. Od roku 2013, kedy sa dali dokopy, už absolvovali viac ako 15 kozmetických a plastických procedúr. Väčšinu im zaplatili rodičia. Informuje Daily Mail.

Quentin pochádza z Marseille a s Anastasiou žijú v Paríži. V premene chcú pokračovať a plánujú si oficiálne zmeniť mená na Ken a Doll. "Zvyšok nášho života chcem stráviť premenou na bábiky, ktoré milujeme," povedala Anastasia.

Quentin tiež financuje ich životný štýl. Peniaze má z ich dvoch úspešných predajní mobilných telefónov. Hovorí, že chce ešte viac botoxu a prsné implantáty a Anastasia túži po ešte väčších prsiach, operácii uší, odstránení vačkov pod očami.

Párik sa zoznámil na párty na lodi v Saint Tropez a rýchlo si uvedomili, že majú spoločnú vášeň. "Keď som ho prvýkrát uvidela, hneď som vedela, že je to láska môjho života," povedala Anastasia. "Vtedy som jej povedal, že som našiel svoju Barbie," dodal Quentin.


FRANCÚZSKO/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.