Zaujímavosti

Matka pobúrila internet. K dieťaťu do vane vopchala elektrospotrebič

2D9B3FF500000578-3281776-image-a-1_1445379570237.jpg
Zdroj: YouTube

Zábery získali na YouTube viac ako 515-tisíc klikov. Oslovili sme elektrikára. Hrozilo chlapcovi nebezpečenstvo?

Video matky, ktorá ponorila elektrický ručný mixér do vane, kde sa práve kúpalo jej dieťa, vyvolalo ohnivú debatu na internete. Mama nasadila na ponorný mixér metličkový nástavec a synovi robila nové bublinky. Aj keď si chlapec penový kúpeľ užíval, hrozilo mu nebezpečenstvo.

Mama sa chcela pochváliť, ako jej syn twerkuje s penou na zadku, preto video sama zverejnila. Twerking si však nikto nevšimol. Väčšina užívateľov internetu zostala po vzhliadnutí záberov viac ako zaskočená.

„Nikdy by som nedal žiaden elektrický spotrebič do vane k môjmu dieťaťu. Veď ten ponorný mixér bol pod prúdom, mohla sa stať tragédia," takto znel podľa denníka DailyMail jeden z komentárov.

Zdroj: YouTube

Našli sa ale aj takí, ktorí si matku zastali. „Každý tu píše, aké je to nebezpečné. Ten spotrebič je ale dobre izolovaný. Takisto kúpeľňa musí byť istená. Nemohlo sa mu nič stať," vyjadril sa neznámy komentujúci.

Zábery získali na YouTube viac ako 515-tisíc klikov. My sme oslovili slovenského elektrikára.

„Aj keď sa teoreticky chlapcovi nemohlo nič stať, je proti zdravému rozumu ponárať elektrický spotrebič do vody, v ktorej sa práve kúpe dieťa. Ponorný mixér by mal byť dobre izolovaný, no vždy je nejaká šanca, že môže zoskratovať. Taktiež sa mohlo stať, že by jej pri zlej manipulácii spadol celý do vody. V tom prípade by bolo nebezpečenstvo zranenia oveľa väčšie. Ďalšou otázkou je, či ich kúpeľňa má moderné istenie. V starších budovách nemajú také istenia ako v novších stavbách. Určite by som nič podobné doma neskúšal," vyjadril sa Karol Katina.

Čo si myslíte vy? Vyjadrite sa v ankete.

https://www.youtube.com/watch?v=owjdSrqNYf8


BRATISLAVA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.