Zaujímavosti

Komu pristanú viac? Párik pravidelne pózuje v tých istých plavkách

2D9D876300000578-0-image-m-13_1445402294536.jpg
Zdroj: Instagram

Milenci zverejňujú snímky, na ktorých sú rovnako oblečení. Kráska z Gold Coast vyzerá na fotkách úžasne, no o jej priateľovi radšej pomlčíme.

Preraziť v šoubiznise sa dá mnohými spôsobmi. Kým niektorí využívajú svoj talent, iní musia zaujať s niečím novým. Niekedy žiaľ ale stačí „nechtiac" zverejniť nahé snímky či domáce porno video (viď príklad Kim Kardashian) a sláva je na svete.

Gabrielle Epsteinův a je priateľ Conner Malan to skúsili úplne iným spôsopom. Zverejňovaním snímok na Instagrame sa rýchlo dostali do podvedomia užívateľov internetu aj do zahraničných médií. Gabrielle má na Instagrame viac ako 738- tisíc fanúšikov, píše portál MailOnline. Aj keď títo dvaja nič pre ľudstvo prospešné nepriniesli, 21-ročná kráska hovorí, že vďaka príspevkom na sociálnej sieti si dokáže zarobiť peknú kôpku peňazí.

Gabrielle a Conner pravidelne zverejňujú snímky, na ktorých sú rovnako oblečení. Kráska z Gold Coast vyzerá na fotkách naozaj úžasne, no o jej priateľovi radšej pomlčíme. Ako sa hovorí, proti gustu žiaden dišputát. Čo si myslíte vy? Komu pristanú plavky viac? Hlasujte v ankete.

Zdroj: Instagram


GOLD COAST/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.