Zaujímavosti

Nevesta amerického speváka dokázala svojmu otcovi, že je stále panna

Tim a Brelyn Bowman
Zdroj: instagram.com/Brelyn Bowman

Brelyn Bowman urobila niečo, za čo ju teraz celá Amerika miluje.

Brelyn Bowman si svojho priateľa amerického gospelového speváka Tima vzala po troch rokoch chodenia. Keď mala trinásť rokov sľúbila otcovi, že až do svadby ostane panna. Celá rodina je kresťansky založená, jej otec je pastor Mike Freeman a tento sľub myslela úplne vážne. V svadobný deň urobila Brelyn niečo nečakané. Otcovi priniesla od gynekológa podpísaný certifikát čistoty.

Zdroj: instagram.com/Brelyn Bowman

„Chcela som ukázať otcovi, že moje slovo platí a že sme radi, že sme to urobili. Rozhodla som sa tak zo cti k Bohu a k otcovi," povedala 22-ročná Brelyn pre dailymail.co.uk. Otec bol na ňu nesmierne hrdý. „Je to niečo úžasné najmä v dnešnej sexuálnej spoločnosti. Bol to neopísateľný moment," povedal jej otec Mike Freeman.

Brelyn pripúšťa, že dodržať sľub nebolo ľahké. Predtým vraj mala vzťahy, kde bola vo veľkom pokušení mať sex. Avšak keď sa dala dokopy so spevákom Timom Bowmanom Jr., on mal na to rovnaký názor a spoločne sa rozhodli takto. „To, v čo veríme nás posilňuje. Sexuálna čistota je cesta, ktorú sme si vybrali. Ctíme si Boha," povedal 28-ročný Tim.

Zdroj: instagram.com/Brelyn Bowman

Obaja sa aj vďaka tomuto stali hosťami šou Good Morning America, píšu o nich médiá a celá krajina ich za to miluje. Mnohí však aj krútia hlavami. Jej dôkaz sa im zdá prinajmenšom zvláštny. Sami však hovoria, že oni nechcú nikoho odsudzovať.

USA/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.