Zaujímavosti

Viac ako originálne! Čech Stanislav požiadal priateľku o ruku klipom

Untitled-1.jpg

Spomenul detaily z ich života, aby sa v klipe jeho vyvolená našla.

Klasická romantická večera, pokľaknutie, nápis na oblohu či prsteň v zmrzline už dávno nefičí. Teraz si páni dávajú záležať najmä na originalite. Stavil na ňu aj Čech Stanislav Ferenčík zo Znojma, ktorý pre priateľku pripravil videoklip. Ako píše portál idnes.cz, text zveril do rúk rapera Jiřího Holčapka, známeho pod menom Georg Czap.

„Napísal mi, ako sa zoznámili, ako vyzeralo ich prvé rande a z toho som vytvoril text. Trvalo to dosť dlho, vždy musí prísť nejaká múza. Najskôr to bolo také jalové, ale nakoniec som to de facto napísal za deň v práci," popísal pre idnes.cz raper.

Aby to nevesta spoznala, museli dať do klipu aj niektoré detaily z ich života. „Napríklad, keď odchádzala autom, takmer narazila do policajtov, lebo sa na Standu zamilovane pozerala," smial sa Czap.

Ženích chodí ulicami a keď vylezie na strechu paneláku, objaví sa na konci piesne odkaz s nápisom „Vezmeš si ma"? Nevesta Barbora po vzhliadnutí videoklipu neskrývala radosť a najmä dojatie. Asi dve hodiny plakala. Ale, povedala áno.


ZNOJMO/al

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti