Zaujímavosti

Krásne svadobné FOTO: Nevesta má však jednu zásadnú chybu. Nežije!

svadba.jpg
Zdroj: DailyMail

Všetko urobil preto, lebo chcel zažiť svadbu, ako sa patrí. Nechcel tu však nechať živú osobu, ktorú by ranila jeho strata.

Viaceré zahraničné médiá informovali o mladom mužovi z Číny, ktorého meno ale nepoznajú. Muž umiera na rakovinu a pred svojou smrťou urobil niečo nezvyčajné. Kým mnohí ľudia, ktorí vedia, že sa blíži ich koniec, si chcú užiť život ako sa len dá a plnia si posledné želania, Číňan to poňal veľmi netradične. Oženil sa, lenže to má jeden háčik. Nevesta nie je živá, ale ide o bábiku na sex.

Všetko urobil preto, lebo chcel zažiť svadbu, ako sa patrí. Nechcel tu však nechať živú osobu, ktorú by ranila jeho strata. Dokonca sa nechal s "nevestou" nafotiť tak, ako to robia bežné novomanželské dvojice. Muž s "manželkou" pózujú pred slnkom zaliatymi oknami a dívajú sa jeden druhému do očí. Nevestu vyobliekali štylisti a nalíčila vizážistka.

Fotografie, ktoré začali kolovať internetom vzbudili obrovský záujem. Mnohí užívatelia ale tvrdia, že ide o nejakú marketingovú kampaň. Objavili sa však aj informácie, ktoré zverejnila aj televízia CCTV, že 28-ročný muž skutočne umiera na rakovinu.

Viac fotografií na Daily Mail.

ČÍNA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti