Zaujímavosti

Lenovo Phab Plus: 2v1 pre nekonečne veľa zážitkov

Lenovo Phab Plus spája to najlepšie zo sveta smartfónov a tabletov
Lenovo Phab Plus spája to najlepšie zo sveta smartfónov a tabletov

Lenovo spojilo to najlepšie zo sveta smartfónov a tabletov do jedného elegantného, kompaktného zariadenia a... Phab Plus je na svete.

Doba sa vyvíja a s ňou aj účel vecí, čo denne používame. A to nehovoríme len o knihách na našich nočných stolíkoch, z ktorých sa postupne stávajú podšálky na čaj. Vývoj môže ísť progresívnym smerom! Príkladom je phablet Lenovo Phab Plus, technologický hybrid v tom najlepšom zmysle slova.

Vedeli by ste si dnes predstaviť vlastniť mobilný telefón, čo by slúžil LEN na telefonovanie? Nonsens! Z jesennej berlínskej tlačovky spoločnosti Lenovo vyšli štatistické dáta, potvrdzujúce, že od smartfónov očakávame oveľa viac než len nejaký ten vybavený telefonát.

Percentá pretelefonovaného času rapídne klesajú, vytlačili ich minúty strávené prehliadaním internetu, sledovaním videí či hraním hier. Odpoveď na meniace sa nároky zákazníkov na seba nenechala dlho čakať. Lenovo spojilo to najlepšie zo sveta smartfónov a tabletov do jedného elegantného, kompaktného zariadenia a... Phab Plus je na svete.

Mega obrazovka

Najočividnejší parameter, ktorý posúva phablet smerom od smartfónov k tabletom, je jeho priestranná 6,8-palcová obrazovka s full HD rozlíšením, dostatočne veľká, aby ste si mohli vychutnať svoj obľúbený film zo širokých pozorovacích uhlov a bez pocitu, že sa tým stráca kvalita multimediálneho zážitku. Stále pritom ide o rozmer, ktorý dovoľuje pohodlné manipulovanie a Lenovo to užívateľom uľahčilo ešte viac. Phablet je totiž ovládateľný jednou rukou, dokonca vychádza v ústrety aj ľavákom.

Fotenie bez kompromisov

13-megapixelový fotoaparát na zadnej strane Phab Plus je vybavený automatickým zaostrovaním, duálnym LED bleskom a celou paletou praktických funkcií, ak sa chcete pohrať s foteným obsahom - od detekcie tváre po nastavenie citlivosti ISO. Samozrejmosťou je možnosť nahrávania Full HD videí a 5-megapixelový predný foťák pre tých, čo sa vezú na selfie vlne.

Slušná batéria

Ak sa aj necháte pri fotení uniesť, pokojne sa svojmu koníčku oddávajte, kým vás drží tvorivá múza - tento phablet disponuje zabudovanou 3500 mAh batériou pre extra dlhú výdrž. Na celodenné cesty sa tak môžete vybrať bez nabíjačky a pritom bez obáv, že by vám vaše multimediálne centrum vyplo pred očami.

Vždy v obraze

Rýchle a hladké 4G pripojenie znamená, že nech ste kdekoľvek, okamžite sa dostanete k aktuálnym informáciám z domova a zo sveta alebo budete mať „v oku" všetky novinky zo sociálnych sietí. Či už máte chuť len tak pasívne surfovať alebo sa vyblázniť pri online hre, Phab Plus vám zväzovať ruky nebude.

Dostupný

Pre lepšie vybalansovanie vášho súkromného a pracovného života podporuje Phab Plus DUAL SIM formát, čo určite padne vhod, ak prepadáte nielen workoholickej, ale aj cestovateľskej vášni, no nechcete kvôli využívaniu služieb rozličných mobilných operátorov a taríf všade vláčiť záložný mobil či SIM-ku v peňaženke. A mimochodom, vašu peňaženku Phab Plus rozhodne neprevetrá. V pomere k štedrej výbave ho zoženiete za sympaticky nízku cenu, môže byť váš už za 299 eur s DPH.

BRATISLAVA/PR článok

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti