Zaujímavosti

Slovenka našla dvojča v zahraničí. Ako keby ich jedna mater mala

12192964_10207452411446213_1064332256_o.jpg
Zdroj: Facebook

Našli ste aj vy svojho dvojníka/dvojníčku? Pošlite nám snímky.

Vraví sa, že každý má na svete svojho dvojníka. Túto vetu potvrdzuje hneď niekoľko prípadov. Nedávno sme písali o mužovi, ktorý nastúpi do lietadla a takmer onemel. Vedľa neho náhodou sedel chlap, ktorý mu ako z oka vypadol. Nikdy pred tým sa nestretli.

Podobné stretnutie zažila aj 21-ročná Miška z Bratislavy, ktorá vycestovala na študijný pobyt do španielskeho mesta Huelva. Tam sa spoznala s 19-ročnou Američankou Kayleigh z Arkansasu. Kamaráti sa ich hneď pýtali, či sú sestry. Podľa všetkých sa totiž na seba náramne podobajú. Spoločné znaky si všimla aj Bratislavčanka.

Zdroj: Facebook

„Už od prvého momentu som si hovorila, že mi pripomína samú seba. Prvá mi bola smiešna taká malichernosť. Máme rovnaké mobily. Viem, že to nie je žiadna rarita, no naozaj som nikoho takého nestretla. Máme aj rovnaký srdcový tvar tváre a intoleranciu na laktózu," povedala nám Miška.

Zdroj: Facebook

Nedávno sa podobnou náhodou stretli aj dve ďalšie študentky. Jedna z Británie, druhá z Írska. Spoznali sa na univerzite v nemeckom meste Bremen. Máte podobnú skúsenosť aj vy? Ak ste našli svojho dvojníka/dvojníčku, pošlite nám snímky na adresu [email protected] .BRATISLAVA/Zuzana Vanková

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti