Zaujímavosti

Video, ktoré láme srdcia. Veterán našiel lásku po 71 rokoch

2E5D700E00000578-0-image-m-7_1447312963071.jpg

Vdovec na svoju lásku nikdy nezabudol. Radi by sa stretli aj osobne.

Veterán z druhej svetovej vojny sa virtuálne stretol so svojou prvou láskou po 71 rokoch. Vdovec Norwood Thomsan (93) poprosil syna, aby našiel jeho dávnych priateľov. Steven sa spojil s reportérom, ktorý sa zaujímal o Norwoodov príbeh a podarilo sa im nájsť Joyce Morriovú, ktorá teraz žije v Austrálii.

Norwood a Joyce sa streli v Londýne na jar v roku 1944. Vdovec mal vtedy 21 a britská sestrička len 17 rokov. Norwood sa priznal, že na svoju prvú lásku nikdy nezabudol. Ich vzťah sa rozpadol po tom, čo bol vojak nútený odísť do Francúzska, píše denník DailyMail.

Potom si myslel, že Joyce zomrela. V novinách sa totiž dočítal, že pri havárii zomrela britská zdravotná sestra Joyce. Norwood sa neskôr oženil a s manželkou boli spolu 56 rokov. Podľa jeho slov to bola krásna a silná žena. Zomrela vo veku 75 rokov na rakovinu.

Zdroj: YouTube

Aj keď sa Norwood a Joyce po dlhých rokoch stretli len cez Skype, ten moment bol nádherný. Vdovec bol rád, že je jeho Joyce nažive. Niekdajší pár sa priznal, že by sa radi stretli aj osobne. Veterán však trpí rakovinou prostaty a zdravie mu nedovolí cestovať až do Austrálie. Povedal, že keby sa cítil lepšie, určite by Joyce navštívil. Teraz si budú aspoň telefonovať.

Pozrite si dojemné video ich virtuálneho stretnutia a všimnite si pohľad 93-ročného Američana, ktorý roztopí každé srdce.


USA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti