Zaujímavosti

Lekári označili túto ženu za najnešťastnejšiu na svete. Pozrite, prečo

profimedia-0265735220.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

To všetko, čím si musela prejsť, by položilo nejedného silného chlapa.

Američanku Sarah Weidel lekári označili za najnešťastnejšiu osobu na svete. To všetko, čím si musela prejsť, by položilo nejedného silného chlapa. Sarah má ale hrošiu kožu a jej chuť do života zdoláva všetky choroby aj životné prekážky.

Prvé ťažkosti zažila už v škole, kde ju šikanovali. Po šikane prišla ďalšia rana, škaredo ju pohrýzol pes. Sarah musela navštíviť lekára, ktorý jej pery zašil. Okrem tohto zákroku jej však navrhol, že jej upraví aj nos. Američanka sa tešila, že bude vyzerať lepšie, no keď zbadala výsledok operácie, takmer odpadla. Doktor jej úpravu nosa zbabral a Sarah ho mala ešte škaredší ako predtým.

Zdroj: Profimedia.sk

Ak sa vám už teraz zdá, že je toho na jedného človeka veľa, my pokračujeme. Najťažšie chvíle jej života prišli, až keď sa jej začalo zle dýchať a často ju dusilo. Problémy s dýchaním neustupovali, a preto radšej vyhľadala odborníka. V nemocnici zistili, že jej na srdci rastie veľký nádor, ktorý prerastá až do pľúc.

Pre riziko ďalších nádorových ochorení podstúpila hysterektómiu. Po náročnej operácii jej na bruchu zostala škaredá veľká jazva. Aj keď sa zdá, že Sarah sa lepí najväčšia smola sveta na päty, konečne ju stretlo aj niečo pozitívne.

Zdroj: Instagram

Američanka sa zúčastnila nakrúcania televíznej šou, kde jej lekári Paul Nassif a Terry Dubrow pomohli zbaviť sa všetkých vizuálnych nedostatkov. "Vy ste tá najnešťastnejšia žena na svete," povedali. Predošlé zbabrané operácie napravili a zo Sarah je nová, šťastná žena. Pozrite si, ako vyzerá dnes TU.

USA/profimedia.sk, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.