Zaujímavosti

Vyskúšajte dary prírody so širokospektrálnymi účinkami

6032_1kos.jpg

BIO kokosový olej a kosher zelený jačmeň.

Kvalitné certifikované BIO výrobky - kokosový olej lisovaný za studena a kosher zelený jačmeň - extrakt šťavy z mladých lístkov. Vyskúšajte dary prírody so širokospektrálnymi účinkami na zlavy.markiza.sk. Kokosový olej, ktorý vám pomôže v kuchyni a zlepší aj váš zdravotný stav, pokožku či vlasy.

Skvele vám poslúži aj čoraz obľúbenejší zelený jačmeň v podobe extraktu zo šťavy z mladých lístkov v prášku, ktorá má oproti klasickým sušeným listom omnoho výraznejšie účinky. Oba tieto výrobky sú certifikované, 100 % organické, takže dostanete len tú najvyššiu kvalitu!

Kokosový olej lisovaný za studena

Kokosový olej je certifikovaný LK-BIO-149 - ekologická poľnohospodárska výroba Srí Lanka - oprávnenie používať označovanie porduktu BIO/organický produkt. Bez konzervantov, prídavných látok a aróm.

Kokosový olej je vhodný na priamu konzumáciu i varenie: obsahuje vysoký obsah nasýtených mastných kyselín, vhodný pri redukčných diétach, podporuje metabolizmus, chráni imunitný systém, pôsobí pri poruchách štítnej žľazy.

Na starostlivosť o telo a vlasy: pre suchú i citlivú pokožku, hydratuje, regeneruje po spálení, uštipnutí, vhodný ako masážny olej a telové mlieko a balzam, pôsobí proti kandidóze, ekzému, akné a pri hojení jaziev, je vhodný na suché a poškodené vlasové korienky.


Kosher BIO zelený jačmeň- 100% šťava z mladých lístkov v prášku

Výrobok disponuje certifikátmi organickosti a kosher certifikátmi.

Nejde o klasické sušené lístky, ale o vysokokoncentrovaný extrakt šťavy - lístky sa zbierajú mladé, keď obsahujú najväčšie množstvo prospešných zložiek, neskôr sa odšťavia a vzniknutá šťava sa vysuší na prášok. Komerčné prípravky, ktoré obsahujú sušené listy, sú menej koncentrované a obsahujú balastné látky, ktoré znižujú vstrebateľnosť.

Preto je extrakt šťavy omnoho bohatším zdrojom neuveriteľného množstva minerálov, vitamínov, chlorofylu, antioxidantov či aminokyselín. Pomáha pri detoxikácii, v boji s civilizačnými problémami, udržiava acido-bázickú rovnováhu, pomáha pri kožných problémoch, artritíde, tráviacich ťažkostiach atď.


Hrudkovanie produktu v dôsledku extrakcie šťavy a odparením vody pri výrobe nie je na závadu - je prirodzeným dôsledkom jeho fyzikálnych vlastností - je vhodné jačmeň pred použitím rozmixovať.

BRATISLAVA/PR ČLÁNOK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.