Zaujímavosti

Rolls Royce medzi robotickými vysávačmi

Možnosť nastavenia týždenného plánu upratovania.

Upratovanie ešte nikdy nebolo jednoduchšie a komfortnejšie ako s najvýkonnejším robotickým vysávačom iRobot Roomba 880.

Najnovší inteligentný pomocník, ktorému právom patrí označenie vlajková loď v kategórii robotických vysávačov, poupratuje byt naozaj dokonale.Perfektne povysáva a okrem vyprázdnenia zásobníka si nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, čo určite ocení aj ten najnáročnejší používateľ.

iRobot Roomba 880 prejde jednotlivé miestnosti bytu celkom sám a viac znečistené miesta vysáva dovtedy, kým nie sú úplne čisté. S novou patentovanou technológiou AeroForce odstráni až o 50 % viac prachu, nečistôt a dlhých vlasov, oproti predchádzajúcim modelom.

Poradia si s nimi dve proti sebe rotujúce kefy AeroForce, ktoré sú odolné voči namotávaniu vlasov a zrýchlený prúd vzduchu Airflow, ktorý výrazne zvyšuje účinnosť vysávania aj tých najmenších čiastočiek prachu a alergénov. Tie bezpečne zachytia kvalitné HEPA filtre.

Takmer bezúdržbový pomocník

Vysokoefektívny motor v spojení s batériou XLife zvyšuje v Roombe 880 sací výkon oproti ostatným sériám až 5-násobne. Nové hlavné kefy odolné voči namotávaniu vlasov sa nezanášajú, čo robí z novej Roomby 880 pomocníka, ktorý nevyžaduje takmer žiadnu údržbu.

Vďaka prepracovanému systému orientácie sa iRobot Roomba 880 prispôsobí prostrediu i povrchu, takže vyčistí podlahy i koberce, aj priestory pod nábytkom. Bez problémov zdolá nižšie prahy medzi miestnosťami.

Obratne sa vyhne schodom, plochu okolo nábytku dokonale povymetá bočnou kefkou. Keď je so všetkým hotový, zaparkuje späť na nabíjaciu základňu. Batéria XLife má dvojnásobne dlhšiu životnosť ako prechádzajúce modely.  

Rodinka je kompletná

iRobot v súčasnosti ponúka kompletnú rodinu robotických vysávačov, ktorá uspokojí požiadavky všetkých kategórií zákazníkov. Roomba 600 je vynikajúci robotický vysávač, Roomba 700 ponúka komfortnejšie vysávanie s doplnkovými funkciami a je vhodná pre väčšie domácnosti a revolučná novinka Roomba 880 je najvýkonnejší robotický vysávač, aký bol doteraz uvedený na trh.

Značka iRobot prináša prémiové produkty, preto aj servisné služby pre robotické zariadenia sú maximálne komfortné a časovo nenáročne. Jednoducho si stačí cez web stránku www.irobot.sk objednať kuriéra, ktorý z pohodlia vášho domova robota vyzdvihne a následne vám ho doručí. A to všetko zadarmo.

https://www.youtube.com/watch?v=u95tpqWfYUo


BRATISLAVA/PR ČLÁNOK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.