Zaujímavosti

Phablet – veľké zážitky bez veľkých výdavkov

Lenovo posúva phablet smerom od smartfónov k tabletom
Lenovo posúva phablet smerom od smartfónov k tabletom

Éra phabletov konečne dorazila aj k nám. Lenovo ju odštartuje v 6,8-palcovom štýle.

„Plus size" smartfón či štíhly tablet? Načo sa rozhodovať, keď odteraz môžete držať oba v jednej ruke! Lenovo Phab Plus prináša spojenie toho najlepšieho zo sveta smartfónov a tabletov, precízne zliate do jedného kompaktného zariadenia.

Neujde vám ani pixel

Éra phabletov, hybridov smartfónu a tabletu, konečne dorazila aj k nám a s Lenovom ju odštartujete vo veľkom, až 6,8-palcovom štýle. Také sú parametre displeja s full HD rozlíšením, ideálneho na filmové maratóny, hranie vašich obľúbených hier či nekonečné prezeranie fotografií bez obáv, že by vám ušiel čo i len pixel.

V praxi to znamená ešte väčšie, živšie a plastickejšie zážitky pri prezeraní multimediálneho obsahu. Široké pozorovacie uhly sú navyše zárukou, že farby na phablete ostanú realistické, aj keď budete so zariadením hýbať.

Slušná foto výbava

Phab Plus nielenže plnohodnotne nahrádza samostatný smartfón a tablet, ale rozhodne neurazí ani lovcov pekných obrázkov.13-megapixelový fotoaparát na zadnej strane Phab Plus je vybavený automatickým zaostrovaním, duálnym LED bleskom a možnosťou nahrávania Full HD videí, čo je dostatočne slušná výbava, aby zahnala váš smútok, keď si v lietadle na ďalekú dovolenku spomeniete, že foťák ste zabudli doma.

Lenovo žmurká aj na selfie fanúšikov, takže súčasťou fotografického balíka je ešte druhý, 5-megapixelový predný fotoaparát, nech môžete odhaľovať svoje „dobré uhly" alebo zachytávať rodinné oslavy bez toho, aby bol fotograf vyčlenený zo záberu.

Jasný víťaz vo vytrvalostnej súťaži

Ste webový surfer či hráč, ktorý sa dokáže do virtuálneho sveta ponoriť s takou vervou, že stráca pojem o čase? Nebojte sa, Phab Plus má pochopenie aj pre túto vášeň, preto disponuje zabudovanou 3500 mAh batériou pre extra dlhú výdrž, čo prekoná aj vaše najodvážnejšie predstavy. Varovanie: nepúšťajte sa so svojím phabletom do súťaže vytrvalosti, nevyhráte.

Ovládanie ľavou zadnou

Ak hladké 4G pripojenie a DUAL SIM pre komfortné obmieňanie pracovných a súkromných čísel nepovažujete za nič špeciálne pre udelenie titulu „user-friendly", počkajte, Lenovo má pre vás ešte jednu vychytávku. Phab Plus je ovládateľný jednou rukou, a prispôsobiteľný ako pre pravákov, tak aj pre ľavákov. Skrátka pre každého, kto si chce vychutnať veľké zážitky na veľkej obrazovke s veľkou výdržou a bez veľkých výdavkov. Phablet bude váš už za 299 eur s DPH.

BRATISLAVA/PR článok

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.