Zaujímavosti

ELICA - "Si to, čo dýchaš"

Elica digestory
Zdroj: elica.sk

Toto je len malé nahliadnutie noviniek chystajúcich sa na trh od spoločnosti ELICA v roku 2015

Spoločnosť RAVAL TRADE, s.r.o. ako výhradný dovozca odsávačov pár " Elica" na územie Slovenskej republiky, pripravuje pre svojich zákazníkov aj v roku 2015 mnohé novinky.

Odsávače pár značky Elica sú už dlhodobo určujúce, akým smerom sa uberá svetový design v tomto odvetví

Pri mnohých novinkách, je jasné , že prioritou sa stáva okrem výkonu a desingnu aj ekológia. „SI TO ČO DÝCHAŠ" je naozaj veľmi dôležité a mnohé novinky majú možnosť doobjednať špeciálne filtre.

Elica digestory sú vybavene novým, exkluzívnym ELICA filtrom, chráneným medzinárodným patentom - zaistí takú filtračnú schopnosť, aká sa doteraz nikdy nepodarila.

Technológia, ktorá umožňuje dosiahnuť viac ako 98% filtračnej * účinnosti, oproti súčasnej úrovni účinnosti filtrácie tradičných digestorov, ktoré dosahujú asi 70-80%. * Maximálna úroveň filtrácie, ktorá sa môže líšiť v závislosti na motore a konštrukčného tvaru odsávača.

Jeden z modelov obsahujúci tento filter je aj „YE"
Jedna z noviniek ohľadne značky Elica je aj „MARIE" ... osviežovač vzduchu.....poviete si...takých na trhu už je....Musím Vás vyviesť z omylu...takéhoto niet.

Zdroj: elica.sk

Model „MARIE" je napájaný lítiovou batériou, ako na telefóne, jeho „aktívna" činnosť je až 12 hodín. Celý systém nefunguje na báze ohrevu oleja ako u konkurenčných značiek. Presný systém je patentovaný spoločnosťou ELICA a presný postup je „tajomstvo" Podstata je, že náplne z vôňami , neobsahujú oleje, čo znamená netreba ich zohrievať a nevznikajú alergény , ktoré dnes trápia veľkú populáciu našich zákazníkov.

Energetické štítky

Výraznou zmenou v legislatíve EU je aj zavedenie tzv. Energetických štítkov aj u odsávačov. V tomto segmente je to novinka. Energetické štítky u odsávačov obsahujú údaje okrem bežných, ako je názov, výrobcu, odhad ročnej spotreby, hlučnosti, aj údaje o účinnosti dynamiky prúdenia akou je odsávač schopný odsávať pary, triedu účinnosti osvetlenia, triedu účinnosti filtrácie tukov. Mnohé výrobky od spoločnosti Elica sú kategorizované v triede „A" Vytratili sa „+" pre ľahšiu orientáciu spotrebiteľa ale to neznamená , že výrobky horšie kategorizované ako je „A" sú zlé....


Nová kategorizácia je odlišná ako je je bežná u bielej techniky. Bude úplne bežné ak sa na trhu budeme stretávať z kategóriou „D" a pri tom výrobok bude spĺňať požiadavky spotrebiteľa dostatočne .

Opäť je silne zastúpená „rodina" tzv. šikmých odsávačov. Jednou z noviniek je aj model STRIPE LUX predávaných v šírke 60 a 90 cm v prevedení čierna, biela, nerez. Je to v súčasnosti najlacnejší „šikmí" odsávač na trhu (MOC od 449€)

Toto je len malé nahliadnutie noviniek chystajúcich sa na trh od spoločnosti ELICA v roku 2015

Spoločnosť Elica ako najväčší výrobca odsávačov na svete sa zo svojimi výrobkami postupne presúva aj do iných častí interieru ako je „kuchyňa" ... však sa čoskoro dozviete . Radi Vás privítame vo vynovenej predajni ELICA - v Piešťanoch , Mojmírova 1.

Nezabudnite SI TO ČO DÝCHAŠ - ELICA

BRATISLAVA/PR článok

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.