Zaujímavosti

Život tohto dokonalého páru pripomína výhru v lotérii

titulka.png
Zdroj: Instagram

Milovníci cestovania žijú sen mnohých ľudí. Navštívili tie najkrajšie miesta na zemi.

Ak ste fanúšikom Instagramu, zrejme ste o nich už počuli. Modelka Charlotte Durgeat a jej priateľ Jesson Vedel totiž patria medzi najobľúbenejších užívateľov tejto sociálnej siete. Svojimi príspevkami prilákali viac ako 23-tisíc fanúšikov.

Milovníci cestovania žijú sen mnohých ľudí. Modelka a inštruktor vodných športov navštívili tie najkrajšie miesta na zemi. Medzi ich obľúbené destinácie patria krajiny ako Kalifornia, Austrália, Bali, Grécko, Španielsko či Francúzsko. K srdcu im ale najviac prirástli Tahiti, kde momentálne aj žijú, píše denník DailyMail.


Pre mnohých dokonalý pár si na exotických miestach užíva surfovanie, šnorchlovanie, plávanie so žralokmi či potápanie. Už na počutie to znie úžasne. Pýtate sa však, kde na to berú peniaze?

Charlotte a Jesson majú šťastie. Pomoc na financovanie nákladov nepotrebujú. Keďže majú priateľov po celom svete, často v zahraničí využijú možnosť zostať na pár dní u nich. Okrem toho Charlotte študuje ekonómiu a venuje sa modelingu. Jesson vlastní školu vodných športov a sám je aj inštruktorom.

Mladý párik svoju slávu na Instagrame využíva na dobré účely. Snímkami z rôznych kútov sveta podporujú cestovný ruch a lákajú turistov.

TAHITI/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.