Zaujímavosti

Najkrutejší rozchod na videu. Mala to byť žiadosť o ruku, prišlo však poníženie

2EE10D5A00000578-3337537-image-a-44_1448729302497.jpg
Zdroj: YouTube

Muž pripravil všetko tak, aby si jeho priateľka myslela, že zažije najromantickejší deň v živote.

Takýto rozchod by nechcel zažiť nikto z nás. Žena sa domnievala, že ju priateľ žiada o ruku, no na jej prekvapenie sa dozvedela pravý opak. Muž si pre ňu pripravil azda najkrutejšiu pomstu, aká mu mohla napadnúť.

Prečo pomstu? Celý tento plán podľa portálu MailOnline vznikol po tom, čo sa autor videa dozvedel, že ho priateľka podviedla. Kým niektorí muži sú schopní neveru po čase odpustiť, tento chlap to len tak neprekusol.

V deň D pripravil všetko tak, aby si myslela, že ju čaká najromantickejší zážitok v živote. Dom vyzdobil kvetmi a sviečkami a k tomu napísal štyri listy. Keď žena prišla domov a zbadala tú nádheru, hneď začala tušiť, čo sa deje.

Sadla si na posteľ a začala čítať. Už po prečítaní prvého listu neskrývala dojatie. Po tom, ako prelúskala všetky štyri papiere mal prísť ten moment, na ktorý čakajú mnohé ženy. Miesto toho jej priateľ ukázal fotku muža, s ktorým ho podviedla a s pýtal sa: „Kto to do **** je?"

Zaskočená a ponížená žena veľmi rýchlo zistila, že sa žiadne zásnuby nekonajú a ide len o krutú pomstu. Kým sa však odhodlala niečo povedať, muž odišiel. Pozrite si video, ktoré zachytáva celý rozchod. Časť z neho vám zverejňujeme pod textom a celé ho nájdete TU. Video má doteraz viac ako 4-milióny kliknutí.

https://www.youtube.com/watch?v=0veB7b8Gfms

 BRATISLAVA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti