Zaujímavosti

Doprajte sebe a svojej láske skvelé chvíle a pravý relax vo dvojici

7675_1mor.jpg

Večer plný romantiky neďaleko Bratislavy v Hoteli Kormorán v Šamoríne - Čilistove.

O lásku sa treba starať a posilňovať ju spoločnými chvíľami a zážitkami. Vychutnajte si so zlavy.markiza.sk večer plný romantiky v spoločnosti vašej polovičky v Hoteli Kormorán, ktorý patrí medzi najluxusnejšie hotely v oblasti Žitného ostrova. Čaká na vás romantikou nabitý program s raňajkami, večerou pri sviečkach a neobmedzeným wellness.


Ak oslavujete výročie, narodeniny či sa len chcete venovať jeden druhému, ten pravý relax vo dvojici nájdete v Šamoríne - Čilistove v Hoteli Kormorán****, ktorý leží na brehu Dunaja a je vzdialený len 20 km od Bratislavy. Tiché prostredie, nádherný 18 ha hotelový park a blízkosť Dunaja vo vás isto dlho zanechajú tie najpríjemnejšie pocity.


Hotel je situovaný do tichého prostredia na brehu Dunaja. Prirodzenou súčasťou je obľúbená reštaurácia, ktorá ponúka nielen všeobecne známe jedlá, ale aj množstvo regionálnych špecialít a tematické alebo medzinárodné mesačné kuchyne.


Súčasťou hotelového areálu je aj Botel a Prístav Kormorán I a II. Návštevníci si teda môžu užiť aj plavbu loďou, napríklad k neďalekému vodnému dielu Gabčíkovo alebo sa vydať na dlhšiu plavbu, napríklad do maďarského mesta Vyšehrad.


BRATISLAVA/PR ČLÁNOK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.