Zaujímavosti

Najkrajšia vianočná reklama, aká tu kedy bola. Slzám sa neubránite

Bez názvu.png

Nájdite si čas na svojich blízkych teraz. Potom už môže byť neskoro.

Síce máme za sebou len prvú adventnú nedeľu, no internet je už dlhšie plný vianočných reklám. Niektoré nám už po dvoch týždňoch lezú na nervy, pri iných si uvedomíme, že už čoskoro prídu tie najkrajšie sviatky v roku.

Nemecká spoločnosť Edeka zverejnila vianočnú reklamu, ktorá nikomu „liezť na nervy" určite nebude. Dokonca si trúfame povedať, že si ju pustíte aj niekoľkokrát. Reklama sa nezamerala na produkty, ktoré spoločnosť ponúka. Videom šíria myšlienku, ktorú by si mal uvedomiť každý z nás.

Reklama je síce po nemecky, no v tomto prípade pochopíte všetko aj bez toho, aby ste nemčinu ovládali. Autori chcú upozorniť ľudí na to, že si máme nájsť čas na našich blízkych, kým sú ešte s nami. Potom už môže byť neskoro.

Zdroj: YouTube

Video začína pohľadom na deduška, ktorý pripravuje vianočnú hostinu. Deti mu ale v tom zavolajú, že si nenájdu čas tráviť s ním sviatky. Starší pán zosmutnie a Štedrý deň trávi úplne sám. Tento istý scenár sa opakuje niekoľkokrát.

O pár rokov na to, v predvianočný čas, dostanú jeho deti poštu, v ktorej sa píše, že ich otec zomrel. Deti, ktoré žijú v rôznych kútoch sveta, táto správa položí. Ihneď si kúpia letenky a stretnú sa v rodnom dome. Tam ich čaká obrovské prekvapenie.

Pozrite si reklamu a nezabudnite, že na Vianoce by nikto nemal byť sám.


NEMECKO/zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.