Zaujímavosti

Šteniatko obarili a vyhodili z balkóna. Je zázrak, ako vyzerá dnes

steniatko.jpg
Zdroj: YouTube

Krutosť ľudí niekedy nepozná hranice. Šteňa malo popáleniny na 60% tela.

Psíčkarom sa teraz asi rozum zastaví nad tým, čoho všetkého sú ľudia schopní. Okoloidúca Yan Yingying si v čínskej provincii Chengdu pod bytovkou všimla dokaličené šesťtýždňové šteniatko. Jeho majiteľ ho obaril vriacou vodou a následne vyhodil z balkóna zo štvrtého poschodia.

Yan Yingying (30) zviera ihneď zobrala na veterinárnu kliniku a zaplatila mu všetku liečbu. „Bol to hrozný pocit. Som si istá, že ho tam videlo veľa ľudí. Všetci len predstierali, že si ho nevšimli," povedala Yan.

Aj keď sa zdalo, že pes je na pokraji smrti, zverolekárom sa podaril malý zázrak. „Bola som znechutená, ako mohol niekto toto dopustiť. Keď som ho zbadala, nedokázala som zastaviť plač. Ešte som nikdy nevidela zviera tak trpieť," povedala pre AnimalsAsia veterinárka Emily Drayton.

Zdroj: YouTube

Šteniatko Tuffy malo pľuzgiere na 60% tela. Spať muselo s otvorenými očami. Veterinárom trvalo týždne, kým ho ako tak uzdravili. Zakladateľ neziskovej orgánizácie AnimalAsia Jill Robinson povedal, že Tuffy je najodolnejšie zviera, s akým sa kedy stretol.

Šteniatko je dnes v skvelej kondícii. Jeho záchrankyňa si ho nechala a teší sa z každého spoločného dňa.

Zdroj: YouTubeČÍNA/AnimalAsia, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.