Zaujímavosti

Fotka tejto torty sa stala senzáciou. Rýchlo pochopíte, prečo

2EFEC2FE00000578-0-image-a-1_1449073720242.jpg
Zdroj: Facebook

Torta sama o sebe nie je ničím prevratná, neskrýva žiadne prekvapenie, no jej príbeh vás dojme.

Ste zvedaví, čo je na tejto torte také zaujímavé? Torta sama o sebe nie je ničím prevratná, neskrýva žiadne prekvapenie, no jej príbeh vás dojme. Určite ste si všimli, že dezert zdobí pomerne krivý nápis. Keď ho zbadala žena, ktorá si tortu objednala, tiež zostala v šoku.

Lisa Saber Aldrich z Michiganu si svoju tortu vyzdvihla v pekárstve a poprosila personál, aby na ňu ešte napísali: „Všetko najlepšie Mandy". Keď jej však tortu priniesli naspäť a zbadala ten nápis, zostala stáť ako obarená. Američanka sa pre denník DailyMail vyjadrila, že by ju zaplatila tak či tak, no neodpustila si malú poznámku.

„Ten nápis vyzeral, akoby ho písalo dieťa. Povedala som pokladníkovi, že to vyzerá smiešne," vyjadrila sa Lisa. Po tom, čo jej to pokladník vysvetlil, sa Lisa nad sebou zamyslela. „Ten nápis urobilo dievčatko, ktoré trpí autizmom. Veľmi ju potešilo, že mohla niekomu urobiť radosť," dodala Američanka.

Lisa si uvedomila, že nie je dôležité, ako torta vyzerá. Dôležité je, že ju darovala s láskou a s láskou bola aj vyrobená. Príbeh na pohľad obyčajnej torty zverejnila na Facebooku. Jej fotku si zdieľalo viac ako 100-tisíc ľudí.

Mali by sme si uvedomiť, že nezáleží na tom, ako ľudia, zvieratá či veci vyzerajú. Dôležité je, čo ukrývajú.


Picked out a cake at Meijer. Asked bakery-looking-employee if she could write on it for me. She said she would, and...

Zveřejnil(a) Lisa Sarber Aldrich dne 29. listopad 2015

MICHIGAN/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti