Zaujímavosti

Spoznajte krásu adventnej Viedne a vychutnajte si vianočnú atmosféru na trhoch

Ilustračná snímka.
Zdroj: TASR/AP

Súčasťou je aj prehliadka historického centra Viedne.

Vianočné trhy vo Viedni sú povestné svojou neopakovateľnou atmosférou, vyzdobenými stromami v parku pred radnicou, množstvom stánkov s dobrotami ako napríklad čerstvé jahody v čokoláde, či voňavé pečené klobásky, či obrovské medovníky. So zlavy.markiza.sk sa tam môžete ísť pozrieť.


Okrem historických a kultúrnych pamiatok očariť aj neopakovateľnou miestnou vianočnou atmosférou. Vychutnajte si s nami jedinečnú vianočnú náladu, vôňu vianočných dobrôt a šálku vianočného punču či vareného vínka. Odchod je plánovaný v ranných hodinách. Do Viedne sa dostaneme v obedňajších hodinách.


Súčasťou je aj prehliadka historického centra Viedne, kde uvidíme najzaujímavejšie kultúrno-historické pamiatky ako Dóm Sv. Štefana, Palác Hoffburg, Prírodovedecké múzeum, Kultúrno-historické múzeum, parlament, radnicu a iné.


Po prehliadke bude nasledovať osobné voľno, kde si môžete pozrieť vianočné trhy roztrúsené po mestečku s neopakovateľnou atmosférou, prípadne navštíviť rôzne múzeá a iné atrakcie. Nechajte sa zlákať na rôzne miestne špeciality ako vianočný punč, ručne vyrábané čokoládové bonbóny, pečené gaštany, vianočné ozdoby, doplnky a hračky z dreva i keramiky.


BRATISLAVA/PR ČLÁNOK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.